Takie zdjęcie na prawie jazdy w USA! Wszystko związane z epidemią – „paranoja”

Takie zdjęcie na prawie jazdy w Stanach Zjednoczonych! W sieci zawrzało po tym, gdy udostępniono tam fotografie jedynego w swoim rodzaju dokumentu, który uprawnia do poruszania się pojazdami po USA. Już teraz ochrzczono je jako „pandemiczne prawo jazdy”. Jak się okazuje, pewna kobieta z Kalifornii zdała egzamin na prawo jazdy i postanowiła wyrobić dokument. A że czasy są szczególne, na jej licencji umieszczono wyjątkowe zdjęcie. Choć organ wydający tłumaczy się, że zaszła pomyłka – niektórzy już teraz traktują całe wydarzenie jako swego rodzaju znak czasów. O szczegółach informujemy poniżej!

Takie zdjęcie na prawie jazdy w USA! Wszystko związane z epidemią. Internauci komentują sprawę krótko – „paranoja”

Pandemia COVID-19 jest rzecz jasna faktem, ale większości społeczeństwa „wychodzi już bokiem”. I mowa tutaj nie tylko o Polakach, ale o ludziach na całym świecie. Wszystko trwa już rok i wiele osób ma tego serdecznie dość. Niemniej jednak trzeba pamiętać, że zagrożenie nadal istnieje i trzeba dołożyć wszelkich starań, aby w końcu powrócić do normalności. Jak jednak ma to nastąpić, kiedy w Stanach Zjednoczonych dzieją się takie rzeczy?

Tym razem głośno jest o dokumencie wydanym pewnej kobiecie przez Department of Motor Vehicles. To nic innego niż prawo jazdy i nie byłoby w nim nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na zdjęciu w licencji, kobieta ma twarz zakrytą… maseczką ochronną. Internauci pytają – jaki jest sens umieszczania takiego zdjęcia w dokumentach? Jak do tego doszło? Czy to już swego rodzaju paranoja?

ZOBACZ TAKŻE: UCZESTNIK TELETURNIEJU WPADŁ W SZAŁ! ZACZĄŁ DEMOLOWAĆ STUDIO, PRAWIE ZROBIŁ KRZYWDĘ INNYM ZAWODNIKOM TELEWIZYJNEGO SHOW! PÓŹNIEJ DESTRUKCJĘ KONTYNUOWAŁ ZA KULISAMI. ZOBACZ WIDEO!

DMV przyznaje, że doszło do błędu. Ale po co zrobiono kobiecie zdjęcie w maseczce?

Sprawa bardzo szybko stała się medialna po tym, jak kobieta umieściła zdjęcie jedynego w swoim rodzaju prawa jazdy w sieci. Niedługo później wszystko skomentował organ wydający prawo jazdy w Kalifornii – DMV. Według płynących stamtąd głosów, doszło do pomyłki, a zdjęcie w masce nie powinno znaleźć się na dokumencie.

takie zdjęcie na prawie jazdy

Pojawia się jednak kolejne pytanie – po co fotograf zdecydował się na zrobienie zdjęcia w maseczce? Według relacji kobiety, której prawo jazdy stało się hitem w sieci, mężczyzna wykonał dwa zdjęcia: jedno w masce, drugie bez. Urzędnicy zdecydowali się jednak na wykorzystanie zdjęcia w masce. Aktualnie sama zainteresowana czeka na nowy dokument, na którym będzie już miała odsłoniętą twarz.

źródło: anywhere.pl, CNN

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.