Uczestnik teleturnieju wpadł w szał! Zaczął demolować studio [WIDEO]

uczestnik teleturnieju wpadł w szał

Uczestnik teleturnieju wpadł w szał! Wszystko działo się w popularnym islandzkim show, gdzie na przeciwko siebie stają dwie młode drużyny. Jak się jednak okazuje, presja ciążąca na jednym z zawodników okazała się zbyt duża. Wściekły młodzieniec w pewnym momencie zaczął demolować studio po czym udał się na kulisy. Tam destrukcja trwała jednak nadal, więc prowadząca postanowiła chwilowo przegrać program. W sieci pojawiło się nagranie z feralnego odcinka. Mało brakowało, a rozwścieczony uczestnik teleturnieju zrobiłoby komuś krzywdę. Dlaczego tak się zdenerwował? Wyjaśniamy poniżej! W dalszej części tekstu zobaczycie także wideo, o którym mowa.

Uczestnik teleturnieju wpadł w szał! Zaczął demolować studio na wizji – w sieci pojawiło się nagranie, zobacz je! [WIDEO]

Szokująca akcja miała miejsce w popularnym islandzkim teleturnieju „Gettu betur”! Jeden z biorących udział w programie po prostu wpadł w szał i zaczął demolować studio, w którym nagrywano program. W pewnym momencie po odpowiedzi na jedno z zadawanych pytań, młody mężczyzna cisnął specjalnym przyciskiem do zgłaszania odpowiedzi i wywrócił specjalny pulpit przy którym stał. Na koniec rozbił szklankę z wodą niemal robiąc przy tym krzywdę innym uczestnikom. To jednak nie był koniec jego popisów.

Gdy wściekły mężczyzna opuścił studio, zaczął demolować jego kulisy. Wtedy miarka się przebrała i prowadząca program postanowiła go na chwilę przerwać. Zrobiło się bowiem naprawdę niebezpiecznie, a uczestnik pokazał wyraźnie, że nie ma żadnych zahamowań. Co jednak tak bardzo go rozwścieczyło?

ZOBACZ TAKŻE: NOWY PODATEK CORAZ BLIŻEJ! CHODZI O TAK ZWANE „BYKOWE”, KTÓRE MA DOTKNĄĆ WSZYSTKICH BEZDZIETNYCH SINGLI. LUDZIE OBURZENI!

Wiadomo co tak rozwścieczyło uczestnika teleturnieju! Powód z jednej strony prozaiczny, z drugiej – dość poważny

Wiele osób zadaje sobie pytanie, co mogło sprawić, że uczestnik programu wpadł w taki szał. Odpowiedź można znaleźć choćby w portalu Onet. Według tamtejszych dziennikarzy, chodziło o wadliwie działający przycisk. Mianowicie, uczestnik miał znać odpowiedź na zadawane pytanie i zgłaszał chęć „wzięcia go na siebie”. Jednakże przycisk służący do zgłaszania się do odpowiedzi, zwyczajnie nie odpowiadał. Wobec tego punkt zdobyli rywale.

źródło: YouTube, Onet

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.