Tak wyglądają Maybachy Rydzyka? Pokazał je w internecie! [WIDEO]

tak wyglądają maybachy

Tak wyglądają Maybachy Rydzyka? Ojciec Tadeusz Rydzyk od pewnego czasu publikuje treści na TikToku. Niewykluczone, że właśnie przez tę platformę pragnie dotrzeć do nowych odbiorców. Nie do dziś jednak wiadomo, że jego postać budzi wielkie kontrowersje. Niegdyś głośno było o luksusowym pojeździe, który Ojcu Tadeuszowi Rydzykowi miał sprawić bezdomny. Teraz temat poniekąd wraca. Dyrektor Radia Maryja w nieco prześmiewczy sposób pochwalił się swoimi Maybachami w sieci. Wszystko zobaczcie poniżej.

Tak wyglądają Maybachy Ojca Tadeusza Rydzyka? Pokazał je w internecie! [WIDEO]

Ojciec Tadeusz Rydzyk to persona, którą z pewnością kojarzy większość Polaków. Związany z Radiem Maryja duchowny od zawsze budził większe lub mniejsze kontrowersje. Bardzo szerokim echem odbiła się niegdyś sprawa z jego luksusowym pojazdem, który miał mu wręczyć bezdomny. Kulisy całej sprawy zdradził sam Ojciec Tadeusz Rydzyk. Wtedy też na antenie Radia Maryja padły doskonale znane już słowa:

Akurat ten samochód dostaliśmy, nie wiecie o tym, od bezdomnego. Tak, dwa samochody dostaliśmy. Przyjechał bezdomny i dał nam dwa samochody. Pan Stanisław z Warszawy. Niestety zmarł.

Portal o2.pl przytacza też wypowiedź Ojca Rydzyka dla tygodnia „wSieci”. Wtedy o Maybachach mówił już w nieco innym tonie:

Maybacha mam – plastikowe modele tego samochodu przysłali mi ludzie w prezencie. Choć kiedy o tym napisali, nie wiedziałem nawet, co to jest. Potem na autostradzie mi pokazano. Nic specjalnego, samochód jak samochód.

ZOBACZ TAKŻE: Weszła tuż pod koła karetki na sygnale, bo miała zielone światło [WIDEO]

Oto „Maybachy” Rydzyka – pokazał je na TikToku

Od jakiegoś czasu natomiast Ojciec Tadeusz Rydzyk publikuje treści na popularnej platformie TikTok. Być może tym sposobem chce dotrzeć do większego grona odbiorców. To właśnie na TikToku pochwalił się ostatnio swoimi Maybachami. Wszystko postanowił jednak obrócić w żart. Jak wyszło? Na omawianym nagraniu duchowny mówił tak:

Dla wszystkich ciekawskich, którzy niejednokrotnie pytają „gdzie są te maybachy?”, przychodzą i szukają. Otóż tu są te maybachy.

źródło: TikTok, o2.pl, foto: TikTok

@tvtrwam #maybach #maybachfans #maybachrydzyka #maybachyrydzyka #rydzyk #tvtrwam #radiomaryja #telewizjatrwam #maybachs450 #maybachgls600 #tadeuszrydzyk #ojciecdyrektor #ojciecredaktor ♬ dźwięk oryginalny – tvtrwam

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.