Tak wygląda powódź „zza kulis” – dramatyczne nagranie z Polski [WIDEO]

tak wygląda powódź

Tak wygląda powódź „zza kulis” – w sieci opublikowano dramatyczne nagranie, pochodzące prosto z Polski. Widać na nim potężny żywioł, z jakim przyszło się mierzyć mieszkańcom Baborowa na Opolszczyźnie. Wszystko na skutek powodzi błyskawicznej, która wystąpiła w wyniku akumulacji opadu. Wideo robi ogromne wrażenie i należy oglądać je do końca – wtedy następuje bowiem punkt kulminacyjny całego materiału. W sieci zaroiło się od pytań – czy otwarcie drzwi w takiej sytuacji było dobrym rozwiązaniem? Wszystko można zobaczyć poniżej.

Tak wygląda powódź „zza kulis” – dramatyczne nagranie prosto z Polski podbija sieć

Niedawne gwałtowne opady deszczu, w niektórych częściach Polski wyrządziły spore zniszczenia. Jednym z takich miejsc była Opolszczyzna, skąd pochodzi dramatyczne nagranie, które w ostatnich dniach stało się bardzo popularne nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie. Widać na nim, jak potężnym i niepowstrzymanym żywiołem okazuje się być powódź.

Wszystko rozgrywało się w miejscowości Baborów w jednym z – jak można wnioskować po nagraniu – domków. 18 sierpnia miała tam miejsce akumulacja opadu, która skutkowała utworzeniem się powodzi błyskawicznej. Woda zaczęła się wdzierać do domów przez drzwi. Choć walka z żywiołem była zaciekła, natura okazała się niepokonana. Aby uświadomić sobie, jak to wszystko wygląda „od kuchni”, warto obejrzeć nagranie, które prezentujemy w dalszej części artykułu.

ZOBACZ TAKŻE: ZAMIESZKI W USA! POLICJANT STRZELAŁ DO AFROAMERYKANINA – W SIECI POJAWIŁO SIĘ NAGRANIE. CZY ZATRZYMANY RZECZYWIŚCIE BYŁ NIEWINNY? W KIERUNKU JEGO PLECÓW FUNKCJONARIUSZ POSŁAŁ 7 KUL

Wideo z walki z żywiołem robi ogromne wrażenie. Czy otwarcie drzwi było dobrym pomysłem? Zobaczcie sami!

Jak wcześniej wspomniano, w sieci pojawiło się nagranie prezentujące walkę z powodzią. Opublikowano je między innymi na facebookowej stronie pod nazwą „Storm Chasers – Czerniejewo”. Autorem nagrania, jak podaje rzeczona strona, jest Pan Radek Bizon Gredes. Wszystko można zobaczyć poniżej:

Jak łatwo przypuszczać, w sieci zaroiło się od komentarzy – głównie podziwu i współczucia, co jest niezwykle potrzebne w obliczu takiego nieszczęścia. Część internautów zwróciła jednak uwagę – czy otwarcie drzwi było dobrym rozwiązaniem? Na końcu widać, co stało się właśnie po tymże zabiegu. Jakie jest wasze zdanie w tej sprawie? Czy tego typu posunięcie było rozsądne? Czekamy na Wasze opinie!

źródło: Facebook – Storm Chasers – Czerniejewo

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.