Nowości w CDA Cinema – obejrzyj najnowsze premiery filmów!

Nowości w CDA

Mamy połowę października, a więc jesień pełną parą! To czas, kiedy najlepsze wieczory to zwykle ciepły koc, gorąca herbata i oczywiście – dobry film. Z pomocą przychodzą nowości w CDA Cinema! Obejrzyj nieprezentowane wcześniej premiery filmów!

Nowości w CDA Cinema!

Październik to miesiąc, w którym fani dobrego kina powinni zajrzeć na CDA. Na widzów czeka sporo nowych filmów. Niektóre z nich pokazywane są w ramach projektu CDA Cinema i nie były dotąd prezentowane w Polsce. Jak do tej pory, pojawiły się 4 filmy: thriller „Feedback”, komedio-dramat „Koniec żartów”, horror „Kawalerka” oraz film obyczajowy „Kawowa gorączka”. Wszystkie z 2019 roku. To jednak nie koniec atrakcji, które proponuje nam CDA. Okazuje się, że jeszcze w tym miesiącu ukażą się kolejne pozycje. Premiery w ramach CDA Cinema pokazywane są zawsze w czwartki o godzinie 18:00, a usługa dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich subskrybentów CDA Premium. W tym miesiącu na stronie pojawią się takie hity jak „Becky” (2020) – 15 października oraz „Porwany” (2020) – 22 października.

ZOBACZ TAKŻE: CDA PREMIUM – ILE KOSZTUJE? CO NAM DAJE? OPIS OFERTY

Które filmy warto obejrzeć?

Katalog CDA Premium w październiku powiększył się o kilkadziesiąt nowych pozycji. Aktualnie liczba filmów przekracza 8300. Kilka z nich zasługuje na szczególną uwagę. Mowa tu m.in. o „The Place”, filmie z 2017 roku. Przedstawia on historię tajemniczego mężczyzny, który każdego dnia, o tej samej porze pojawia się w tej samej restauracji. Co więcej, ma on niesamowity dar spełniania marzeń, jednak ich cena jest naprawdę wysoka. Fanom kryminałów polecamy film „Dziewczyna we mgle” (2017), który trzyma w napięciu od początku do samego końca. Miejsce akcji to niewielkie miasteczko położone w górach, gdzie dochodzi do tajemniczego zaginięcia dziewczyny.

Wielkimi krokami zbliża się Halloween! Mamy więc propozycje dla tych, którzy lubią horrory i silne emocje. „Wiedźma” to hit amerykańskiego box office’u, który przez sześć tygodni zajmował pierwsze miejsce na liście najchętniej oglądanych filmów. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach! Warto zwrócić również uwagę na „Lament”, koreański, klimatyczny horror cieszący się mnóstwem pozytywnych opinii. Film będzie dostępny na CDA Premium od 17 października.

źródło: materiały prasowe CDA

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.