Tak kończy się kozaczenie na drodze. Wypadek skutera [WIDEO]

tak kończy się kozaczenie

Tak kończy się kozaczenie na drodze! Na całym świecie znajdziemy fanów oraz przeciwników jednośladów. Dopóki ich jazda jest bezpieczna i nie zagraża bezpieczeństwu i życiu osób postronnych, trudno ich ganić. Gorzej jednak, gdy wybryki motocyklistów i kierowców skuterów odbijają się na niczego niewinnych osobach. Tak było między innymi w filmie, który niedawno obiegł sieć, a my publikujemy go poniżej. Głupota jednych może okazać się tragedią innych. 

Tak kończy się kozaczenie na drodze – WIDEO!

Niejednokrotnie na drogach jesteśmy świadkami popisów w wykonaniu użytkowników jednośladów. Najgorzej jest jednak, gdy poczynania samozwańczych kaskaderów mają wpływ na bezpieczeństwo i życie innych. Brawura i chęć zaimponowania innym bardzo często bierze górę nad zdrowym rozsądkiem. Tak było i tym razem. Nagrana sytuacja jest wysoce bulwersująca – a wszystko przez to, że za kolizję całkowitą winę ponoszą kierowcy skuterów. Szczęśliwie, nikt nie odniósł bardzo poważnych obrażeń, mimo tego, że zderzenie wyglądało bardzo poważnie. Zobacz nagranie!

Gapiostwo i brawura = groźnie wyglądająca kolizja

Jak widać na powyższym nagraniu, wpływ na wypadek miało kilka czynników. Między innymi – gapiostwo, brawura i – nie bójmy się użyć tego słowa – głupota. Szczęśliwie, prowadzący jednoślad nie odniósł bardzo poważnych obrażeń. Wszystko mogło bowiem skończyć się naprawdę poważnie. Wystarczy zdać sobie sprawę, że motocykle i skutery w niemal żaden sposób nie chronią kierowcy w razie ewentualnego zderzenia.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.