Fest Festival 2019 już w ten piątek – rozpiska godzinowa, line-up

Fest Festival 2019 – to pierwsza edycja nowego festiwalu muzycznego, który odbędzie się już w ten piątek i sobotę w Chorzowie. Lista artystów to spełnienie marzeń niejednego fana dobrych brzmień. Organizatorzy podali rozpiskę godzinową koncertów, dlatego możecie zaplanować sobie dokładnie co chcecie zobaczyć. Wszystkie informacje poniżej. 

Fest Festival 2019 line-up

Fest Festival już 23-24 sierpnia w Chorzowie! Czeka na was 8 scen, m.in. Main Stage, Tent Stage, Silesia Stage, Club Stage, New Stage, Cercle Stage, Raban Stage i Astral Stage, na których wystąpią wasi ulubieni artyści. Impreza odbywa się na terenie Parku Śląskiego.

Dostępny jest już pełny line-up i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jak na pierwszą edycję oraz niskie ceny biletów, jesteśmy pod wrażeniem nazwisk znajdujących się na liście. Są to gwiazdy zarówno z Polski, jak i zagraniczne.

Z polskiej reprezentacji zobaczymy projekt Albo Inaczej oraz Sokoła, Darię Zawiałow, Otsochodzi, Holaka czy Pawła Domagałę. Dodatkowo, Bedoes, Organek, Kroki czy Natalia Szroeder. Różnorodne środowiska, ale w festiwalach właśnie o to chodzi!

Z dalszych stron odwiedzą nas: Jaden Smith, Alan Walker, JMSN, Christian Loffler, Kollektiv Turmstrasse czy Rejjie Snow. To nie wszyscy, ponieważ zobaczyć będzie można dodatkowo Little Dragon, Sevdaliza i Metronomy. Są to zdecydowanie zachęcające propozycje!

Fest Festival 2019 rozpiska godzinowa

Jeżeli chcecie zaplanować sobie poszczególne koncerty, warto zajrzeć do rozpiski godzinowej, która sporo wam ułatwi. Jest 8 scen, więc warto uporządkować sytuację. Poniżej wszystkie koncerty.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Czasówka wjechała 💥 #fest #festfestival #chorzow #parkslaski

Post udostępniony przez Fest Festival (@fest_festival)

Jeżeli jesteście fanami muzyki elektronicznej, kręgi na was czekają! Można śmiało potańczyć.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Czasówka kręgów elektronicznych 🦒🙌🏻 #fest #festfestival #chorzow #parkslaski

Post udostępniony przez Fest Festival (@fest_festival)

Podsumowując, warto w weekend zmierzać do Chorzowa. Z pewnością będzie to udana pierwsza edycja Fest Festival!

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.