Sztuczne piersi uratowały jej życie! Kobietę postrzelono, a siłę pocisku przyjął implant

sztuczne piersi uratowały

Sztuczne piersi uratowały jej życie! Portal Ladbible przytoczył historię pewnej kobiety, którą bezsprzecznie uratowały implanty. Cała sytuacja miała miejsce w kanadyjskim Toronto, a ofiarę postrzelono właśnie w okolice klatki piersiowej. Choć wszystko działo się przed dwoma laty, nadal nie odnaleziono sprawcy, a także broni, z której padły strzały. Lekarze nie mają wątpliwości, że to właśnie sztuczne piersi sprawiły, że kobieta jest aktualnie w pełni zdrowa.

Sztuczne piersi uratowały jej życie! Kobietę postrzelono w klatkę piersiową, a całą siłą uderzenia przyjął implant

Choć sztuczne piersi mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników – ta historia pokazuje, że zdarzają się sytuacje, gdy „przerobiony” biust może ratować życie. Tak było właśnie w przypadku pewnej kobiety z Kanady, która postrzelona została w klatkę piersiową. Sytuację dokładnie opisuje zagraniczny portal Ladbible. Lekarze są zgodni co do tego, że gdyby nie implanty, wszystko mogłoby skończyć się tragicznie. Właśnie one zamortyzowały całe uderzenie, co sprawiło, że ofiara przeżyła i dziś nie odczuwa już żadnych skutków tego jakże niebezpiecznego zdarzenia.

ZOBACZ TAKŻE: NIEPRAWDOPODOBNY WYPADEK W ROSJI – SAMOCHÓD PO ZDERZENIU ROZPADŁ SIĘ NA DWIE CZĘŚCI! INTERNAUCI SĄ ZDANIA, ŻE MÓGŁ BYĆ ZESPAWANY Z DWÓCH WRAKÓW. W SIECI POJAWIŁO SIĘ WIDEO Z CAŁEGO ZDARZENIA. ZOBACZ JE KLIKAJĄ W TEN LINK!

Kobieta niemal nie poczuła, że została trafiona

Jak opisuje portal Ladbible.com, kobieta przechadzała się ulicami Toronto w Kanadzie, gdy nagle poczuła ukłucie i krew wypływającą z okolic jej piersi. W szpitalu okazało się, że została postrzelona. Nad jej lewym sutkiem znajdowała się pojedyncza rana postrzałowa. Zlokalizowana była ona nieopodal serca.

Lekarze byli zdumieni, gdy okazało się, że całą siłę uderzenia kuli przyjął implant. Co więcej, kula leciała z taką mocą, że implant wszczepiony w pierś, zwyczajnie się obrócił.

sztuczne piersi uratowały

W wyniku tego zdarzenia okazało się, że kobieta ma jedynie złamane żebro. Skutki mogły być jednak o wiele bardziej poważne. Co ciekawe, jak dotąd nie udało się zlokalizować broni oraz osoby, która tego dnia strzelała w Toronto – i to mimo faktu, że wszystko działo się przed dwoma laty.

Summa summarum, ze względu na uszkodzenie jednego z implantów, kobieta musiała się ich pozbyć. Ze względu na okres rekonwalescencji, nowe mogła wszczepić dopiero po dwóch latach.

sztuczne piersi uratowały

źródło: Ladbible.com