Podczas wypadku auto rozpadło się na dwie części! [WIDEO]

podczas wypadku auto rozpadło się

Podczas wypadku auto rozpadło się na dwie części! Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w Rosji. Wszystko działo się dnia 19 kwietnia w Sankt Petersburgu. Szokujące jest to co stało się z jednym z pojazdów. Mianowicie, rozpadł się on na dwie części. W wyniku całego zajścia ucierpiał kierujący doszczętnie zniszczonym Hyundaiem. Internauci zwracają uwagę na fakt, że pojazd ten już wcześniej musiał mieć pewną historię związaną z wypadkiem. Według nich nie jest bowiem możliwe, aby jakikolwiek sprawny samochód zachował się w ten sposób. Poniżej można zobaczyć nagranie, które prezentuje całe zajście.

Podczas wypadku auto rozpadło się na dwie części. Internauci: „tak się kończy spawanie wraków”

Do niesłychanego zdarzenia drogowego doszło niedawno w Rosji. Dnia 19 kwietnia w Sankt Petersburgu miał miejsce niezwykły wypadek. Choć stłuczka na tak ruchliwej drodze wielu nie dziwi, zatrważający jest fakt, co stało się z jednym pojazdów w momencie zderzenia. Jak podają zagraniczne media, do kolizji doszło na skrzyżowaniu Alei Suzdal oraz Alei Kultury.

We wszystkim udział brały dwa samochody – wspomniany wcześniej Hyundai oraz Mazda. Z całego zajścia zdecydowanie gorzej wyszło to pierwsze auto, które zwyczajnie… rozpadło się na dwie części. Po uderzeniu, od maszyny koreańskiej marki oderwał się cały przód, wraz z silnikiem.

ZOBACZ TAKŻE: SYTUACJA EPIDEMII W POLSCE POWOLI ZACZYNA SIĘ POPRAWIAĆ? PORANNY RAPORT MINISTERSTWA ZDROWIA, ORAZ DEKLARACJA RZECZNIKA MZ, DAJĄ KU TEMU NADZIEJĘ. CZY UDAŁO SIĘ ZABLOKOWAĆ ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ ZARAZY?

W wyniku wypadku, Hyundai rozpadł się na dwie części – zobacz nagranie!

Nagranie z całej sytuacji pojawiło się w serwisie Liveleak, który także opisał pokrótce dramatyczne zajście. Jak dobrze widać na nagraniu, nie bez winy był kierowca Hyundaia, który postanowił skręcić z wydawałoby się nieodpowiedniego pasa, w dodatku nie upewniając się, czy manewr ten będzie bezpieczny. Z drugiej strony jednak uwagę zwraca prędkość, z jaką poruszała się Mazda. Można odnieść wrażenie, że była ona zdecydowanie zbyt wysoka.

Summa summarum, jeden z samochodów zwyczajnie rozpadł się na dwie części. Internauci są przekonani, że to nie była pierwsza kolizja tego pojazdu. Pojawiają się także podejrzenia, że został on zespawany z dwóch różnych wraków – choć brzmi to przerażająco, takie metody są niestety spotykane po dziś dzień.

Liveleak powołując się na naocznych świadków zdarzenia, podaje, że w zajściu ucierpiał jedynie kierujący pojazdem, który uległ zniszczeniu.

Wideo obrazujące całe zajście, można zobaczyć poniżej:

źródło: Liveleak