Szokujące wyznanie gwiazdy filmów dla dorosłych. Zarobki i reakcja ojca

szokujące wyznanie gwiazdy filmów

Szokujące wyznanie gwiazdy filmów dla dorosłych. Yasmeena Ali udzieliła bardzo głośnego wywiadu redakcji „The Post”. Kobieta opowiedziała o swoim życiu i zawodzie, którego nie zaakceptowała jej rodzina. Ponadto poruszyła temat zarobków w swojej branży. Na świecie głośno o Yasmeenie zrobiło się w momencie, gdy pojawiły się doniesienia, że jej ojciec zlecił morderstwo córki. Ali w serwisach dla dorosłych bije rekordy popularności, a na jednym z nich zgromadziła już około 10 milionów wyświetleń.

Szokujące wyznanie gwiazdy filmów dla dorosłych. Zarobki i reakcja jej ojca na wybór córki

Yasmeena Ali to jedna z popularniejszych gwiazd filmów dla dorosłych. Jak czytamy w o2.pl, na jednym ze znanych portali, który oferuje tego typu treści, aktorka zgromadziła już około 10 milionów wyświetleń. Jak się jednak okazuje, nie wszystko przyszło jej tak łatwo. Gwiazda wyznała, jak wyglądała jej droga do miejsca, w którym się znalazła.

Ali ma 28 lat i pochodzi z Afganistanu, jednak dość szybko wraz z rodziną wyjechała do Wielkiej Brytanii. W sieci podaje się, że jej rodzina żyła według surowych muzułmańskich reguł. Między innymi wielki ucisk ze strony rodziców sprawił, że odrzuciła religię. Później stała się gwiazdą produkcji przeznaczonych dla dorosłej publiki. Ali zdradziła, jak wyglądają zarobki w tej branży. Jej wypowiedź dla „The Post” przytacza o2.pl:

Byłam zaskoczona, kiedy po raz pierwszy zaczęłam pracować w tej branży, tym, jak dobrze kobiety są opłacane w porównaniu z męskimi aktorami.

Po czym dodała:

Często kobiety z innych branż o wyższych kwalifikacjach i doświadczeniu nie otrzymują takiej samej pensji lub szacunku jak ich koledzy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez yasmeena (@yasmeena.eu)

ZOBACZ TAKŻE: JACKOWSKI WPROST O SYTUACJI NA UKRAINIE. MÓWI O ALARMIE BOJOWYM I SAMOLOTACH, KTÓRE PODERWĄ SIĘ W GÓRĘ. CO NAS CZEKA?

Gwiazda filmów dla dorosłych: „Mój ojciec zagroził, że mnie zabije”

Wiele w rozmowie z redakcją „The Post” Ali poświęciła swojej rodzinie. Najbardziej zatrważają słowa o jej ojcu. Kobieta przyznała, że była bliska utraty życia. Portal o2.pl cytuje wypowiedź gwiazdy dla dorosłych, której ta udzieliła serwisowi nypost.com:

Mój ojciec zagroził, że mnie zabije za splamienie islamu, kultury afgańskiej i honoru rodziny.

Właśnie w 2020 roku na światło dzienne miał wyjść spisek szykowany przez jej ojca i kuzynkę. Mianowicie, rodzina Ali poszukiwała zabójcy, który zamorduje ich córkę. Do zbrodni jednak nie doszło, gdyż sprawa stała się medialna. Na o2.pl czytamy jeszcze jedną wymowną wypowiedź aktorki:

Nie mam żadnego kontaktu z moją rodziną, a oni nie powiedzieli mi twarzą w twarz, co myślą o mojej karierze […] Moi rodzice zawsze wzbudzali we mnie strach. Bóg, piekło, kary.

źródło: o2.pl, The Post, Instagram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.