Jackowski wprost o sytuacji na Ukrainie: „Będzie alarm bojowy; poderwane samoloty”

jackowski wprost

Jackowski wprost o sytuacji na Ukrainie! Popularny jasnowidz podczas niedawnej transmisji w serwisie YouTube, poruszył temat zaognionej sytuacji na Ukrainie i Rosji. Powiedział o swoich odczuciach i zdradził to, co może wydarzyć się już naprawdę niedługo. Wizja Krzysztofa Jackowskiego nie napawa optymizmem. W całym konflikcie widzi on także drugie dno, a swoimi przemyśleniami podzielił się z widzami. Sytuacja u progów Ukrainy ma odwrócić uwagę od czegoś jeszcze groźniejszego?

Jackowski wprost o sytuacji na Ukrainie: „Będzie alarm wręcz bojowy”, „poderwane zostaną samoloty”

Niepokojąca sytuacja pomiędzy Ukrainą a Rosją jest nadal tematem ożywionych dyskusji. Po raz kolejny głos w całej sprawie zabrał Krzysztof Jackowski. Najpopularniejszy polski jasnowidz wyznał, że wszystko może mieć drugie dno. Zastanawiające dla niego są również działania Putina:

Tak się zastanawiałem nad tym, o co temu przywódcy rosyjskiemu chodzi, że tak gromadzi te wojska wokół Ukarany, że tak ostentacyjnie to wszystko robi. Bez żadnego zakamuflowania, bez próby w takim wypadku wywołania pretekstu. On to robi przed światem […]

Kolejne słowa jasnowidza brzmią jeszcze bardziej tajemniczo. Jak je rozumieć? Podczas transmisji mówił:

Fałszywy alarm. Poderwane zostaną samoloty. Będzie alarm wręcz bojowy. I okaże się fałszywym alarmem i nic się nie wydarzy. Ale przeżyjemy sytuację bardzo poważną, groźną. W teorii, ponieważ się nic nie wydarzy. Okaże się fałszywy alarm bojowy. Sytuacja będzie się robiła coraz bardziej napięta na świecie.

ZOBACZ TAKŻE: SZALONY PROJEKT PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI. TO NAS CZEKA, GDY NIE ZAŁOŻYMY MASECZKI

Konflikt, o którym jasnowidz mówił od dawna – wydarzy się w tym roku

Jasnowidz nie ma wątpliwości, że do eskalacji konfliktu dojdzie prędzej niż później. Jego zdaniem, wydarzy się to już w tym roku. Mowa o konflikcie, który Jackowski przewidywał już od dawna:

Jeżeli konflikt, który zapowiadałem od wielu lat i umiejscawiałem na ten czas, ma się wydarzyć, to on się wydarzy w tym roku.

Co jednak gorsze, według Krzysztofa Jackowskiego szykują się dwa poważne uderzenia. Mowa o dwóch konfliktach. Portal o2.pl przytacza wypowiedź jasnowidza:

Ale kwestia tego konfliktu… my zagrożenie znamy jednostronnie. Znamy tylko połowę tego, co się dzieje. Będą dwa konflikty. Uderzenie na Ukrainę jest zależne od dwóch rzeczy: albo na Ukrainie stanie się prowokacja i Rosja nerwowo nie wytrzyma i wtedy może dojść do tragedii, albo w innym miejscu na świecie stanie się konflikt i wtedy tu też rozgorzeje.

źródło: YouTube, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.