Szokująca zapowiedź wnuczki Stalina. Chodzi o termin III wojny światowej!

Szokująca zapowiedź wnuczki Stalina

Szokująca zapowiedź wnuczki Stalina odbiła się szerokim echem w mediach. Chrese Evans twierdzi, że wie, kiedy wybuchnie III wojna światowa, a o wszystkim miał ją poinformować jej dziadek, z którym kontaktuje się we śnie. Wnuczka Stalina twierdzi, że jest medium i ma kontakt ze zmarłymi oraz potrafi przepowiedzieć przyszłość.

Chrese Evans w 2016 roku zszokowała opinię publiczną swoim wyglądem, kiedy w mediach społecznościowych pojawiło się jej zdjęcie. Kobieta na fotografii zaprezentowała się wystylizowana na Tank Girl, postać z komiksów. Co więcej, wiadomo, że jest buddystką, która uwielbia piercing i tatuaże. Niemniej jednak to jej wypowiedź na temat III wojny światowej zelektryzowała media.

Evans mówi, że po pokonaniu nowotworu piersi stała się medium i potrafi przewidzieć przyszłość. Choć jak twierdzi, jej specjalizacją jest przewidywanie trzęsień ziemi, to jej zdolności paranormalne są znacznie rozleglejsze. Kobieta podkreśla również, że ma kontakt z nieżyjącym Józefem Stalinem i to właśnie on miał jej zdradzić, kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Zobaczcie również: Kebab upamiętniający Józefa Stalina – takie rzeczy tylko w Rosji!

Szokująca zapowiedź wnuczki Stalina.

Chrese, która jest córką Swietłany Alliłujewy, wraz z mamą w latach 60. podstępem wyemigrowały do Stanów Zjednoczonych. Jak się okazuje, wnuczka Józefa Stalina przez długie lata nie miała pojęcia o swoim pochodzeniu. Kiedy jednak poznała prawdę, zdecydowała się potępić swojego dziadka i zrezygnowała z jego dziedzictwa.

Dla mnie Stalin był jedną z trzech osób na zdjęciu tych, którzy wygrali drugą wojnę światową: Churchill, Roosevelt i on! Pewnego razu mama poprosiła mnie, żebym usiadła i uważnie jej wysłuchała. Od niej dowiedziałam się o jego zbrodniach- mówiła w rozmowie z gazetą „Komsomolskaja Prawda”.

Według doniesień kobiety, kiedy odkryła u siebie zdolności paranormalne, udało jej się dwa razy przewidzieć dokładnie kataklizmy. Miały one miejsce w Meksyku (trzęsienie ziemi) oraz na Bali (wybuch wulkanu). Niemniej jednak, to szokująca zapowiedź wnuczki Stalina na temat III wojny światowej odbiła się szerokim echem.

Kobieta twierdzi, że mając stały kontakt ze swoim nieżyjącym dziadkiem, zdradził on jej, że do kolejnej wojny światowej dojdzie, kiedy zostanie zniszczona dacza (domek letniskowy) Józefa Stalina. Znajduje się ona w Kuncewie nad brzegiem rzeki Moskwa i to właśnie w niej zmarł Stalin.

Choć Evans wraz z matką odcinają się od wszystkiego, co miało związek z Józefem Stalinem, to nie da się ukryć, że jej wypowiedź na temat III wojny światowej jeszcze bardziej skierowała wzrok mediów w ich stronę. W rozmowie z Daily Mail Evans zaznaczyła, że jej matka całe życie mierzyła się z powiązaniami ze swoim ojcem:

Całe życie mojej matki polegało na przeżywaniu powiązania ze Stalinem i próbowaniu prowadzenia nowego własnego życia. Oczywiście brzydziła się tym, co zrobił Stalin. Ale był okres, kiedy tak wielu ludzi uważało ją za odpowiedzialną za jego czyny, że zaczęła myśleć, że może to prawda. To takie niesprawiedliwe.

Źródło: Super Express, YouTube, Instagram