Szok w Urzędzie Pracy! Mężczyzna zmarł w kolejce, ale uznano że jest zdolny do pracy

szok w urzędzie pracy

Szok w Urzędzie Pracy! Mężczyzna zmarł w kolejce, mimo iż uznano że jest w pełni zdolny do podejmowania zawodu. Sytuacja miała w Wielkiej Brytanii, a konkretniej w południowej Walii. 65-latek czekający na wizytę w sprawie zasiłku, nagle osunął się na podłogę. Choć podjęto natychmiastową reanimację, mężczyzna zmarł. Świadkowie są zdania, że po zmarłym było widać, iż jest poważnie chory.

Szok w Urzędzie Pracy! Mężczyzna zmarł w kolejce, mimo że stwierdzono iż jest zdolny do wykonywania zawodu

Tragiczne zajście miało miejsce w Urzędzie Pracy w południowej Walii – a konkretniej w miasteczku Llanelli. Właśnie tam udał się 65-letni mężczyzna, aby dopełnić formalności związanych z zasiłkiem dla bezrobotnych. Okazało się bowiem, że niewiele wcześniej stwierdzono, iż jest on w pełni zdolny do podjęcia pracy. Rzeczywistość okazała się jednak inna. Istotne jest także to, że nawet sami świadkowie byli zdania, że mężczyzna jest ewidentnie schorowany. W pewnym momencie osunął się on na podłogę i stracił przytomność. Mimo szybkiej reanimacji, nie udało się go uratować.

ZOBACZ TAKŻE: NIEZWYKŁA PRÓBA PRZEMYTU NARKOTYKÓW NA ALASCE! 71-LATEK ZNACZNE ILOŚCI SUBSTANCJI ZAKAZANYCH UKRYŁ W… KOZICH JELITACH

Okazało się, że zmarły w Urzędzie Pracy cierpiał na cukrzycę

Domysły świadków okazały się zasadne. Jeden ze znajomych zmarłego potwierdził, że ten przewlekle zmagał się z cukrzycą. Tym bardziej niezrozumiała jest decyzja urzędników, którzy 65-latka na pierwszy rzut oka wyglądającego na chorego, zakwalifikowali jako zdolnego do podjęcia pracy.

Miejscowe społeczeństwo jest zbulwersowane.

źródło zdjęcia: llanelliherald.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.