Szok w Świdniku! Mężczyzna podpalił się przed sądem

szok w świdniku

Szok w Świdniku! Doszło tam do samopodpalenia. Wszystko działo przed budynkiem sądu znajdującego się właśnie w lubelskiej miejscowości. Osobą która zdecydowała się na drastyczny krok, okazał się być 49-letni mężczyzna. Jego życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo. Choć nie został jeszcze przesłuchany przez policję, pojawiają się wstępne przypuszczenia dotyczące jego podpalenia się. 

Szok w Świdniku! Mężczyzna podpalił się przed sądem

Zaskakujące a jednocześnie przerażające informacje napłynęły ze Świdnika w województwie lubelskim. Właśnie w tejże miejscowości, pod sądem podpalił się 49-letni mężczyzna. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, niemniej jednak ma poparzone 9% ciała. Dobra informacja jest też taka, że poparzenia nie sprawiają problemów z krążeniem i oddychaniem poszkodowanego. Wiele wskazuje na to, że mężczyzna oblał się denaturatem a następnie podpalił. Błyskawicznie jednak postanowił zrzucić z siebie płonącą odzież.

ZOBACZ TAKŻE: TAKSÓWKARZ OSZUKAŁ NORWESKĄ TURYSTKĘ NA 850 ZŁOTYCH – TERAZ TŁUMACZY SIĘ Z CAŁEGO ZAJŚCIA I PROPONUJE DARMOWĄ PRZEJAŻDŻKĘ! KOBIETA NADAL CZEKA NA ZWROT PIENIĘDZY

Nieoficjalnie mówi się o niekorzystnym wyroku sądu, który miał pchnąć mężczyznę do radykalnego posunięcia

Wielu zachodzi w głowę, co tak naprawdę było przyczyną podpalenia się 49-latka. Jak dotąd oficjalnych informacji jednak brak – z wszystko przez to, że mundurowi jeszcze nie przesłuchali podejrzanego.

W kuluarach mówi się jednak o niekorzystnym dla mężczyzny wyroku sądu. To właśnie on miał się przyczynić do poczynienia takiego kroku. Sprawę dokładnie bada miejscowa policja i prokuratura.

źródło zdjęcia: lublin112.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.