Szok w Białymstoku! Nożownik zaatakował pracownika budowy

szok w białymstoku

Szok w Białymstoku! Pracownik budowy, który kierował ruchem przy miejscu robót, został zaatakowany nożem. Jak dotąd służby nie podają, w jakim stanie jest ofiara nożownika. Napastnik jest już w rękach policji, jednakże jego ewentualny wyrok zależy od tego, jakie obrażenia ostatecznie poniósł poszkodowany. 

Szok w Białymstoku! Pracownik remontowy zaatakowany nożem w biały dzień

Do nieprawdopodobnej sytuacji doszło w Białymstoku. Jak donosi portal rmf24.pl, obiektem ataku pewnego mężczyzny, okazał się pracownik budowy. Ten na chwilę wstrzymał ruch na drodze, aby z posesji na której trwały prace, umożliwić wyjazd innemu pojazdowi. Najwyraźniej ten fakt nie spodobał się agresorowi. Zaczęło się od utarczki słownej. Niestety, agresywny oponent na tym nie poprzestał. Później atak słowny zamienił na pięści. Najgorsze przyszło jednak dopiero na koniec. Gdy obaj mężczyźni się przepychali, napastnik nagle wyjął nóż i zadał nim kilka ciosów budowlańcowi. Po wszystkim uciekł z miejsca zdarzenia.

ZOBACZ TAKŻE: TĘCZOWY PIĄTEK JUŻ NIEBAWEM W POLSKICH SZKOŁACH! AKCJA ZAWITA W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH JUŻ KOLEJNY ROK Z RZĘDU. TYM RAZEM NASTĄPI JEDNAK MAŁA REORGANIZACJA CAŁEJ AKCJI

Agresor już w rękach policji. To 43-letni mężczyzna

Policja stosunkowo szybko namierzyła napastnika. Nim okazał się 43-letni mężczyzna. Jak na ten moment nie wiadomo jednak, jaka kara grozi mu za czyn którego się dopuścił. Wszystko zależeć będzie bowiem od tego, w jakim stanie będzie jego ofiara. Jak na razie nie pojawiają się żadne informacje, mówiące o kondycji zaatakowanego mężczyzny.

Źródło zdjęcia: zabkowice.express-miejski.pl (poglądowe)

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.