Szok na studniówce! Nauczycielkę poniosło – erotyczny taniec z uczniem [WIDEO]

szok na studniówce

Szok na studniówce! W sieci ukazało się kontrowersyjne nagranie, przedstawiające erotyczny taniec jednej z nauczycielek podczas balu maturalnego. We wszystko uwikłany był także uczeń. Pracownica szkoły prawdopodobnie była pod wpływem alkoholu, stąd też tak odważne zachowanie. Rodzice młodzieży, która przyglądała się całej sytuacji, są zniesmaczeni. To samo można powiedzieć o internautach – ci także są zdania, że obrazki krążące w sieci są nie do zaakceptowania.

Szok na studniówce! Nauczycielkę poniosło, erotyczny taniec z jednym z uczniów – WIDEO

Studniówki rządzą się swoimi prawami. Niegdyś, spożywanie alkoholu było na nich wręcz nie do pomyślenia. Wszystko ulega jednak zmianom. Teraz trunki wyskokowe są na balach maturalnych nieodzownym elementem zabawy. Co więcej, uczniowie często nawet nie zamierzają się kryć z piciem – nawet pomimo obecności nauczycieli. Jak się jednak okazuje, ci drudzy także dają czasami ponieść się rozrywce. Taka sytuacja miała miejsce na jednej z bułgarskich studniówek w Charmanli. I choć wszystko zaczęło się niewinnie, nabrało bardzo niekorzystny obrót spraw. Gdy członkini grona pedagogicznego podciągała do góry swoją kreację, wszyscy bacznie to obserwowali. Później było już tylko gorzej.

ZOBACZ TAKŻE: NOWE FAKTY W SPRAWIE STRZELANIA DO KSIĘŻY, KTÓRY CHODZILI Z WIZYTĄ DUSZPASTERSKĄ! ZA BROŃ CHWYCIŁY DZIECI – 13-LATEK I 15-LATEK

Nauczycielka po zobaczeniu nagrania, postanowiła zwolnić się z pracy

Kobieta – jak widać na powyższym nagraniu – zupełnie zatraciła się w zabawie. Poza dwuznacznymi pozami, pozwalała się dotykać uczniowi z którym tańczyła. Następnie wylądowała na podłodze, a gdyby tego było mało – zaczęła rozbierać tancerza, ściągając mu spodnie. Według wielu, właśnie to przelało czarę goryczy.

Co ciekawe, nauczycielka o wszystkim dowiedziała się dopiero od dyrekcji, która pokazała jej nagranie. Kobieta nie miała nawet pojęcia, że była filmowana. W sprawie u władz szkoły interweniowali natomiast rodzice.

Widoczna na nagraniu członkini grona pedagogicznego, po obejrzeniu swojego zachowania, postanowiła zwolnić się ze szkoły. W jej obronie stanęli uczniowie, jednak nie wydaje się, aby mogli cokolwiek wskórać w zaistniałej sytuacji.

źródło zdjęcia: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.