„Dancing with the stars” już niebawem 11. edycja na antenie

Dancing with the stars – już niebawem rusza 11. edycja. Popularny program telewizji Polsat będzie emitowany od 6 marca na antenie telewizji Polsat. W programie pojawią się m.in. Tomasz Oświeciński czy Julia Wieniawa.

 

11. edycja „Dancing with the stars”

„Dancing with the stars” to program na licencji BBC Worldwide. Natomiast w Polsce program produkuje się pod nazwą „Taniec z Gwiazdami”. Talent-show polega na występach par tanecznych. W parach znajdują się osobowości ze świata mediów, ale także najlepsi tancerzy. O zwycięstwie decydują jurorzy i telewidzowie. Program ten jest emitowany w Polsce od 2005 roku.

 

„Taniec z gwiazdami”

Program „Taniec z gwiazdami” to program, w którym główną nagrodą jest statuetka Kryształowej Kuli. Od szóstej edycji, która emitowana była na antenie stacji TVN, zwycięska para otrzymywała również samochód osobowy. Natomiast w edycjach Polsatu celebryta, który zwycięża, otrzymuje czek na 100 000 złotych, a tancerz z pary 50 000 złotych. Do tej pory gospodarzami programu byli: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Anna Głogowska, Natasza Urbańska, Piotr Gąsiorowski, Katarzyna Skrzynecki, Hubert Urbański, Magda Mołek.

 

Kto zasiądzie w jury?

Skład jury 11 edycji programu „Taniec z gwiazdami” nie zmienia się. Wśród jurorów po raz kolejny zasiądą: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. Czwarta jurorka – Aleksandra Jordan – wciąż nie bierze udziału w programie. Wszystko za sprawą tego, że tancerka jest aktualnie w ciąży. Natomiast gospodarzami programu będą ponownie Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna.

 

Kto wystąpi w 11. edycji programu?

Co ważne, w jedenastej edycji programu wystąpią: Milena Rostkowska-Galant, Nicole Bogdanowicz, Tomasz Oświeciński, Anna Karwan, Marcin Bosak, Julia Wieniawa, Bogdan Kalus, Sylwester Wilk, Edyta Zając, Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Lipka.

 

Podsumowując, już w marcu rusza kolejna edycja znanego programu „Dancing with the stars”. Będzie to 11. już edycja. Wśród gwiazd wystąpią m.in. Tomasz Oświeciński, Anna Karwan, Sylwia Lipka, Milena Rostkowska-Galant i Julia Wieniawa. Sklad jury pozostaje bez zmian, podobnie jak gospodarzy programu. Prawdopodobnie program będzie emitowany w piątki o godz. 20:05 od 6 marca 2020 roku.

Marta D

Absolwentka dziennikarstwa, kulturoznawstwa i fotografii – radiowiec z zawodu, kulturalny człowiek z wykształcenia, fotograf z pasji. Humanistka i umysł ścisły w jednym. Nie lubi zamykać się w ramach szablonowości. Uwielbia wyzwania, nowe miejsca i ciekawych ludzi.