„Sześć dwójek” Baby Wangi – mroczna przepowiednia. Co wydarzy się 22.02.2022?

Baba Wanga

„Sześć dwójek” Baby Wangi – to nic innego, jak mroczna przepowiednia, która rzekomo ma się ziścić już lada dzień. Wszystko tyczy się bowiem daty, w której zobaczymy aż sześć dwójek. Mowa o 22 lutego 2022 roku. Popularnej Babie Wandze przypisuje się już wiele sprawdzonych proroctw. Wśród nich wymienia się choćby atak terrorystyczny na World Trade Center, katastrofę w Czarnobylu czy nawet pandemię. O tej najbardziej aktualnej, która ma się ziścić jeszcze w tym miesiącu, pisze rosyjski portal „Polityka Siewodnia”, na który powołuje się kobieta.interia.pl. Co wydarzy się 22.02.2022?

„Sześć dwójek” Baby Wangi – mroczna przepowiednia. Co wydarzy się 22.02.2022?

Przepowiednie Baby Wangi są doskonale znane nie od dziś. Niewidomej wieszczce, która wzrok straciła już w wieku 12 lat wskutek wypadku, przypisuje się przewidzenie katastrofy w Czarnobylu, pandemii, ataku terrorystycznego na World Trade Center, a nawet rozpad ZSRR, śmierć Stalina, przejęcie władzy przez Hitlera oraz… kryzys klimatyczny.

Jednakże, w ostatnim czasie dużo mówi się o przepowiedni, która rzekomo ma się ziścić 22 lutego tego roku. O wszystkim czytamy na stronie kobieta.interia.pl, która powołuje się na rosyjski portal „Polityka Siewodnia”. Baba Wanga miała ostrzegać przed datą, w której zbiegnie się ze sobą wiele „dwójek”. 22 lutego 2022 roku, w dacie wystąpi aż sześć dwójek. Co się wtedy wydarzy?

ZOBACZ TAKŻE: PREZYDENT ANDRZEJ DUDA PO SPECJALNYM SPOTKANIU RADY GABINETOWEJ. POWIEDZIAŁ WPROST, CZY POLSKA JEST BEZPIECZNA!

„Putin władcą świata” – 22.02.2022 dojdzie do niebywałych wydarzeń?

Jak podaje kobieta.interia.pl, powołując się na portal „Polityka Siewodnia” – 22.02.2022 może dojść do niebywałych wydarzeń:

Wszyscy, którzy kiedyś odwrócili się od państwa rosyjskiego, powrócą do niego w nowym przebraniu.

To jednak nie koniec. Zdaniem Baby Wangi, to właśnie w 2022 roku znacznie miały pogorszyć się stosunki Stanów Zjednoczonych oraz Rosji. Strona kobieta.interia.pl pisze:

Putin stanie się „władcą świata” i doprowadzi do ponownego zjednoczenia niektórych państw z Federacją Rosyjską.

W Interii czytamy o jeszcze jednym bułgarskim jasnowidzu – Siergieju Kostornoju. On natomiast miał powiedzieć, jak podaje Interia, że:

Najbardziej niebezpiecznym dniem dla całego świata jest dzień, w którym wiele dwójek zbiera się w jednym miejscu.

źródło: kobieta.interia.pl; Polityka Siewodnia

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.