Szeryf z Audi dał popis – przez długi czas stwarzał zagrożenie na drodze [WIDEO]

szeryf z Audi

Szeryf z Audi dał popis – przez długi czas stwarzał zagrożenie na drodze, nachalnie blokując tor jazdy znajdującego się za nim pojazdu. W sieci zawrzało. Komentujący nie pozostawiają suchej nitki na osobie, która prowadziła osobówkę. Inni natomiast próbują doszukać się powodu, dla którego jadącemu Audi puściły nerwy. Na jego nieszczęście – w sieci pojawiło się nagranie. Można przypuszczać, że prędzej czy później (o ile już to się nie stało), zainteresuje się nim policja. Wszystko prezentujemy poniżej.

Szeryf z Audi dał popis – przez długi czas stwarzał zagrożenie na drodze, blokował jadący za nim pojazd, gwałtownie hamował

Gwałtowne hamowanie przed poprzedzającym pojazdem i zajeżdżanie drogi – zwłaszcza, jeśli mowa o ciężarówce, której droga hamowania i czas reakcji jest naprawdę o wiele dłuższy niż zwykłej osobówki – to istny drogowy kryminał.

W sieci pojawiło się nagranie, prezentujące właśnie omawiane wyżej zajście. Nie znamy przyczyn takiego zachowania kierowcy Audi, jednak jedno jest pewne – zdecydowanie go poniosło. Można domyślać się, że poszło o wcześniejsze zajechanie drogi podczas wyprzedzania. Jednakże, tego typu mszczenie się i powielanie błędy innych kierowców, może prowadzić do bardzo groźnych zdarzeń, skutkujących wypadkami – w tym często śmiertelnymi.

Wideo, o którym mowa, można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: BARDZO WAŻNE ZMIANA DLA KIEROWCÓW – NOWE PRZEPISU WEJDĄ JESZCZE PRZED KOŃCEM TRWAJĄCEGO ROKU! CHODZI O PRAWO JAZDY. OD GRUDNIA ZOSTAWIMY JE W DOMU, ZASTĄPI JE WERSJA ELEKTRONICZNA. ZOBACZ SZCZEGÓŁY!

Czy kierowca powinien nie hamować i wjechać w poprzedzający go, celowo zatrzymujący się pojazd? Internauci toczą zażartą dyskusję

Poza portalem CDA, kanał STOP CHAM swoje nagranie opublikował także w serwisie YouTube. Tam trwa zażarta wymiana internautów, którzy chętnie komentując obejrzane zajście.

Według wielu z nich, kierowca ciężarówki nie powinien mieć skrupułów i uderzyć w celowo gwałtownie hamujące i zajeżdżające drogę Audi. Wskazują oni na fakt, że w razie problemów, posiada zabezpieczone nagranie, pokazujące jak wszystko rzeczywiście wyglądało.

Jeden z komentujących nie przebierał w słowach i napisał:

Tacy pomyleńcy powinni tracić prawko na 3 lata i zostać skierowani na badania psychiatryczne.
Co by nie mówić – trudno się z nim nie zgodzić.
źródło: STOP CHAM

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.