Szczena chce walczyć z Bandziorkiem na MMA VIP 3 – przedstawił poważne zarzuty!

szczena i bandziorek mma

Szczena chce stoczyć pojedynek z Bandziorkiem na gali MMA VIP 3. Jak sam powiedział, ma wiele powodów, dla których zechciałby walczyć właśnie z Krzysztofem. Trzeba przyznać, że zarzuty są poważne… Poznajcie szczegóły!

MMA VIP

Marcin Najman po zakończeniu swojej kariery sportowej nie wycofał się z życia publicznego. Postanowił zostać włodarzem gali MMA VIP. Już niebawem, bo 18 czerwca o godzinie 20:00 odbędzie się 2. edycja show. Karta walk przedstawia się następująco:

  • Walka wieczoru: Szymon „Król Syntholu” Komandos – Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień
  • Co-main event: Krystian Pudzianowski – TBA
  • Kamil Zieliński – TBA
  • Nikodem Zatówka – Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki
  • Mateusz „Rolnik Zabijacz” Kisiel – Adrian Cios
  • Edward Mazur – Kamil Wieczorek
  • „Psychotrop” – Oliwier „Detailer” Gajewski

Podczas konferencji prasowej przed MMA VIP 2 poinformowano, że zakontraktowano nowego uczestnika – Ryszarda Szczenę Dąbrowskiego, znanego z programu Chłopaki do wzięcia. Trzeba przyznać, że Rysiu od razu dał się poznać jako zadziorny i charakterny mężczyzna, co skutkowało bójką z Psychotropem. Jak się jednak okazuje, Szczena pragnie stanąć na ringu nie tylko z Psychotropem, ale także Bandziorkiem.

ZOBACZ TAKŻE: NAJMAN ZACZĄŁ STRZELAĆ NA KONFERENCJI PRZED MMA VIP 2 [WIDEO]

Szczena chce walczyć z Bandziorkiem

Ryszard zdecydował się udział w MMA VIP, aby zdobyć pieniądze dla swojej rodziny. Przypomnijmy, że zaledwie kilka miesięcy temu na świat przyszedł jego syn. Jak sam wyznał:

Biorę się za to, żeby zarobić pieniądze. Moja kobieta znajduje się obecnie w domu samotnej matki, dlatego muszę jej wynająć mieszkanie. Będę walczył o naszą lepszą przyszłość. Dam z siebie wszystko.

Rysiek oprócz Psychotropa, zaproponował Bandziorka jako swojego rywala. Swój wybór argumentował złym zachowaniem wobec swojej mamy, nad którą się znęcał.

Chciałbym się z nim spróbować, ponieważ kiedyś pojechałem z moim fanami. Jego mama bardzo się żaliła, że spała w stodole, bo syn znęcał się nad nią. To jest jeden z głównych powodów przez które trafił za kratki. On wiem, że był gnębiony w kryminale. Sam bym mu tam nie dał żyć. Kiedyś jeszcze była sytuacja, w której byłem u niego na podwórku, ponieważ chciałem go pobić. Jeśli Bandziorek będzie chętny na walkę to ja ta jestem gotowy – powiedział Szczena.

źródło: mma.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.