Szalona akcja w kościele. Duchowny stał się gwiazdą Internetu [WIDEO]

szalona akcja w kościele

Szalona akcja w kościele! Takiego czegoś jeszcze nie widzieliście – po wszystkim duchowny znalazł się na ustach całego świata! Do niebywałej sytuacji doszło w Kościele Zielonoświątkowym Misji Światła w Nashville. Podczas wspólnych modłów, w pewnej chwili na ołtarzu pojawił się uzbrojony mężczyzna, który bronią mierzył w kierunku wiernych. Zdezorientowani ludzie jedynie przyglądali się temu, co zamierza zrobić agresor. Czujny okazał się jednak duchowny, który został miejscowym bohaterem. Wideo, które możecie zobaczyć w dalszej części tekstu, zrobiło na świecie prawdziwą furorę.

Szalona akcja w kościele. Duchowny na ustach wszystkich wiernych! [WIDEO]

To miało być spokojne nabożeństwo, oparte na wspólnych modłach w Kościele Zielonoświątkowym Misji Światła w Nashville. Do pewnego czasu nic nie wskazywało na to, że spotkanie wiernych zostanie w jakikolwiek sposób zakłócone. Wtem, niespodziewanie na ołtarzu pojawił się uzbrojony mężczyzna, który wymierzył swoją broń w kierunku osób zasiadających w świątyni. Na materiale wideo widać, że nie wszyscy zdawali sobie sprawę z zagrożenia. Być może przerażeni ludzi byli też zwyczajnie sparaliżowani strachem. Trzeźwy umysł zachował jednak kapłan, który nie zastanawiając się wiele – obezwładnił napastnika.

Duchowny nie zważając na zagrożenie, zaszedł agresora od tyłu i powalił go na ziemię, skutecznie zażegnując ogromne zagrożenie. Poniżej można zobaczyć rzeczone nagranie:

ZOBACZ TAKŻE: ABSOLUTNY HIT NA FAME MMA 12! TEJ WALKI DOSŁOWNIE NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. KONFLIKT OBU ZAWODNIKÓW ROZGRZEWA FANÓW DO CZERWONOŚCI. W JAKIEJ FORMULE SIĘ ZMIERZĄ?

Napastnik w rękach policji. Okazało się, że to nie pierwszy tego typu występek w jego wykonaniu

Gdy duchowny powalił na ziemię napastnika, w obezwładnieniu go pomogli mu jeszcze wierni przebywający w świątyni. Później agresora oddano w ręce policji. Jak się okazało, 26-letni przestępca miał w swoim dorobku już wiele innych napaści. Za wszystkie – łącznie z tą widzianą na powyższym materiale wideo – Dezire Baganda odpowie przed sądem.

źródło: o2.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.