Symulator Jezusa Chrystusa – Polacy tworzą nową grę [ZWIASTUN]

symulator Jezusa Chrystusa

Symulator Jezusa Chrystusa – Polacy tworzą nową grę! Choć sam pomysł już na pierwszy rzut oka wydaje się być kontrowersyjny, twórcy zapewniają, że do sprawy podchodzą na poważnie. Gra w żadnym wypadku nie będzie obrażać i wyśmiewać uczuć religijnych. Wcielimy się w niej w rolę Jezusa i przebrniemy przez jego życie – począwszy od chrztu, przez ukrzyżowanie, aż po zmartwychwstanie.

Symulator Jezusa Chrystusa – Polacy tworzą nową grę

Rynek gier cyklicznie musi dostosowywać się do potrzeb klientów. Od pewnego czasu popularne są wszelkiej maści symulatory – mowa tutaj o symulatorach rolnictwa, koparek, czy choćby nawet autobusu. Gama podobnego rodzaju produkcji jest ogromna, a teraz powiększona zostanie o kolejny, jednakże bardzo nietypowy tytuł. Mianowicie, zapowiedziano prace nad Symulatorem Jezusa Chrystusa. Gra oryginalnie ma nosić nazwę „I Am Jesus Christ”.

ZOBACZ TAKŻE: MĘŻCZYZNA STRZELAŁ Z ŁUKU DO SZCZENIAKA – PIES NIE PRZEŻYŁ, A SADYSTA WYSZEDŁ Z ARESZTU ZA KAUCJĄ

Uzdrowienie chorych, rozmnożenie pokarmu, ukrzyżowanie

Symulator ma bardzo wiernie oddawać wiele istotnych faktów z życia Jezusa Chrystusa. Na krótkim wideo zapowiadającym grę, zauważyć można choćby motywy rozmnożenia pokarmu, uzdrowienia chorych, chodzenia po wodzie a w końcu ukrzyżowania.

Kontrowersyjna dla wielu gra, byś może pojawi się już nawet przed świętami. Konkretna data jednak jak dotąd się nie pojawia – a twórcy tajemniczo zapowiadają, że ich produkt pojawi się „wkrótce”.

I Am Jesus Christ – wideo z gry

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.