„Sylwester Marzeń TVP” jednak z publicznością? Agencja szuka statystów z poczuciem rytmu!

"Sylwester Marzeń TVP"

„Sylwester Marzeń TVP” od początku budził spore kontrowersje. Tym bardziej, że pandemia koronawirusa szaleje w najlepsze, a rząd nakłada kolejne restrykcje. Okazuje się, że do sieci trafiły informacje dotyczące poszukiwań „tancerzy” na imprezę TVP. Poznaj szczegóły!

„Sylwester Marzeń TVP” jednak z publicznością?

Od 28 grudnia do 17 stycznia w naszym kraju trwa narodowa kwarantanna. W związku z tym ograniczono działalność hoteli, zamknięto kasyna, stoki narciarskie, galerie handlowe, ograniczono przemieszczanie się w noc sylwestrową, a osoby wracające do kraju transportem zorganizowanym muszą przejść 10-dniową kwarantannę. Mimo wzmożonych restrykcji TVP nie zrezygnowało z zorganizowania „Sylwestra marzeń z TVP”. Jacek Kursi o tym wydarzeniu powiedział:

W tym roku „Sylwester Marzeń” musi się odbyć. Dlatego, że w tym roku miliony Polaków zostały skazane w wyniku pandemii na samoizolację. Wszyscy spędzą tego sylwestra w domach przed telewizorami, w związku z tym tegoroczny „Sylwester Marzeń” w TVP to jest coś jak prąd, jak gaz, jak woda. Po prostu jesteśmy medium dostarczanym do każdego domu w Polsce. Jak jedzenie, jak powietrze. Nie można żyć bez „Sylwestra Marzeń TVP”

ZOBACZ TAKŻE: GODZINA POLICYJNA W SYLWESTRA ODOŁANA – PREMIER MORAWIECKI WYJAŚNIA!

Okazuje się, że to nie koniec rewelacji. Przypuszcza się, że „Sylwester Marzeń TVP” odbędzie się wraz z publicznością. Wskazują na to ogłoszenia Agencji Statystów, którzy poszukują osób w wieku 18-35 lat z poczuciem rytmu, którzy chcą bawić się podczas zabawy sylwestrowej.

Agencja Statystów i Epizodystów Barbara Bartosiewicz poszukuje do udziału w sylwestrowej zabawie osób w wieku 18-35 lat z poczuciem rytmu, które będą dobrze bawiły się podczas sylwestrowej zabawy, 31 grudnia 2020 roku. Wyjazd z Warszawy do Ostródy około 12.00, powrót do Warszawy z Ostródy 1 stycznia 2021 roku około 4 rano. Stawka 200 zł płatne po pracy. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie SMS (…) o treści SYLWESTER, imię, nazwisko, wiek, numer telefonu. Zapraszamy – brzmi jedno z ogłoszeń.

Portal Plotek.pl informuje, że początkowa stawka za udział miała wynosić 150 zł. Następnie kwotę tą podwyższono o kolejne 50 zł, natomiast w poniedziałek miała wynosić już 500 zł.

TVP milczy. Sprawę skomentowała Agencja Statystów

Okazuje się, że Agencja Statystów zabrała głos w sprawie. Twierdzą, że nie szukają statystów dla TVP, a jedynie osób potrafiących tańczyć. Trzeba przyznać, że odpowiedź jest niejasna i mocno wymijająca:

Nie szukamy nikogo, kto będzie udawał pracowników TVP. Nie szukamy statystów przynajmniej jeśli chodzi o sylwestra. Nie jest prawdą, że TVP chce zatrudnić od nas statystów. Poproszono nas o pomoc w znalezieniu kilkunastu osób, które potrafią tańczyć – napisał pracownik agencji podczas konwersacji z portalem Plotek.pl.

źródło: plotek.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.