Student AGH rozłożył w akademiku jacuzzi. Ostra reakcja władz uczelni

student agh

Student AGH rozłożył w akademiku jacuzzi i pochwalił się tym w mediach społecznościowych. Zdjęcie błyskawicznie obiegło sieć, trafiając przy okazji do władz uczelni. Te zareagowały bardzo ostro, a pomysłowy mieszkaniec akademika może mieć teraz poważne problemy. Trwa dochodzenie, czy mogące pomieścić 1000 litrów jacuzzi, nie stanowiło zagrożenia dla innych mieszkańców budynku.

Student AGH rozłożył w akademiku jacuzzi. Ostra reakcja władz uczelni

O tej sytuacji w ostatnich dniach jest niezwykle głośno – co zresztą wcale nie dziwi. Niedawno sieć obiegło zdjęcie z jednego z akademików Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Przedstawia ono rozłożone w niewielkim pokoju, ogromne jacuzzi, mogące pomieścić nawet 1000 litrów wody. Na takie luksusy zdecydował się jeden ze studentów, który wszystkim miał pochwalić się w Internecie. Fotografia bardzo szybko zdobyła popularność i zobaczyło ją wiele osób. Na nieszczęście dla pomysłowego najemcy pokoju, dotarło ono także do władz uczelni, które błyskawicznie zareagowały. Z relaksującego kącika pozostało już jedynie wspomnienie, a teraz mogą pojawić się konsekwencje.

ZOBACZ TAKŻE: MILAN STAWIA ULTIMATUM PIĄTKOWI – ALBO POGODZI SIĘ Z ROLĄ REZERWOWEGO, ALBO MUSI POSZUKAĆ NOWEGO KLUBU. DO POLAKA USTAWIA SIĘ CAŁA KOLEJKA CHĘTNYCH!

Policja bada, czy zamontowanie jacuzzi nie było niebezpieczne dla reszty mieszkańców budynku

Całe zdarzenie potwierdziły władze uczelni, które zresztą zobaczyły także fotografię przedstawiającą sprzęt rozłożony w pokoju. Wodę z jacuzzi wypompowano, a konstrukcję natychmiast rozebrano. Teraz trwa dochodzenie – jak ogromny basen zdołał niezauważony dostać się do akademika, oraz czy napełnione jacuzzi nie stanowiło zagrożenia dla innych przebywających w budynku. To mianowicie bada specjalna komisja wraz z policją.

Jak na razie nie mówi się otwarcie o tym, jakie konsekwencje poniesie student. Można się jednak spodziewać, że zostaną nałożone na niego pewne sankcje.

Społeczność studentów staje jednak w obronie pomysłowego kolegi. Wszyscy zgodnie popierają nieco szalony pomysł i zapewne zrobią wszystko, aby wstawić się za samym zainteresowanym, gdy okaże się, że ten faktycznie może mieć z tytułu całej sprawy problemy.

źródło zdjęcia: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.