Saga transferowa trwa – Milan stawia Piątkowi ultimatum

saga transferowa

Saga transferowa Krzysztofa Piątka trwa w najlepsze. Gdyby wierzyć wszystkim medialnym pogłoskom, o polskiego snajpera bije się pół Europy. Niemal każdy dzień przynosi nowe pogłoski, w których wymienia się ewentualne przenosiny Polaka do najlepszych klubów piłkarskich na świecie. Dziś natomiast włoscy dziennikarze informują, że Piątek dostał od swojego aktualnego pracodawcy ultimatum – rola rezerwowego, lub szybki transfer.

Saga transferowa trwa – Piątek na wylocie z Milanu? Mówi się o ultimatum

Nie milkną echa dotyczące ewentualnego transferu Krzysztofa Piątka. Napastnik Milanu swojej przygody z aktualną ekipą, nie może zaliczyć do zbyt udanych. Trafił do niej w okresie, gdy – delikatnie mówiąc – gra Rossanerich nie porywa. Zespół ma wielkie problemy nie tylko z wygrywaniem spotkań, ale nawet ze strzelaniem goli. A właśnie z tego rozliczany we Włoszech jest „El Pistolero”. Na ratunek, władze Milanu zasiliły swoje szeregi popularnym Zlatanem Ibrahimoviciem. Szwed już przed laty był ważną postacią drużyny z Mediolanu, a teraz ma się okazać receptą na rozwiązanie problemów w ataku. Oznacza to, że z rolą rezerwowego będzie musiał pogodzić się właśnie polski napastnik – i to miał zakomunikować mu też sam klub. Jedyną szansą na regularną grę dla Piątka, może być transfer do innego zespołu.

ZOBACZ TAKŻE: NIECODZIENNA KONTROLA DROGOWA! ŻYWA KOZA W BAGAŻNIKU, PIJANY KIEROWCA BEZ UPRAWNIEŃ DO PROWADZENIA POJAZDÓW I POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM PASAŻER. TO WSZYSTKO W WOJEWÓDZTWIE LUBUSKIM!

Ławka rezerwowych albo szybki transfer – nie tak to miało wyglądać

Popularna włoska gazeta Tuttosport jest przekonana, że najbliższe dni będą decydujące jeśli chodzi o przyszłość Piątka w Milanie. Napastnik miał dostać jasny sygnał, że przewidywany jest do roli rezerwowego. Gdzie jednak mógłby trafić „El Pistolero”?

W ostatnich dniach sporo mówiło się o FC Barcelonie, z której z powodu kontuzji na kilka miesięcy wypadł Louis Suarez. Jeszcze przed tygodniem wszyscy polskiego napastnika widzieli w Tottenhamie, gdzie zapowiadane były już nawet testy medyczne. Przewijał się także temat powrotu do ekipy, w której Piątek wypłynął na szerokie wody – mowa o Genui. Najnowsze doniesienia mówią jednak o Manchesterze United. Na Twitterze takowe plotki podał zagraniczny dziennikarz, którego przypuszczenia często okazują się prawdziwe.

Mając w perspektywie tegoroczne Mistrzostwa Europy, Piątek musi grać, aby być realnym wzmocnieniem biało-czerwonych. Najbliższe dni będą zatem kluczowe co do przyszłości klubowej Polaka.

źródło zdjęcia: dailymail.co.uk

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.