Strzelanina pod Warszawą! Napad na właściciela kantoru

z ostatniej chwili

Strzelanina pod Warszawą! Informacje z ostatniej chwili, które podaje portal rmf24.pl, mówią o pościgu za napastnikami, którzy dokonali ataku na właściciela kantoru. Mieli zabrać mu torbę z pieniędzmi i uciec. Mimo że próbowała zatrzymać ich policja – ci dalej uciekali. Nieoficjalnie mówi się o tym, że wywiązała się strzelanina.

Strzelanina pod Warszawą! Właściciel kantoru napadnięty

Z ostatniej chwili: w Nadarzynie pod Warszawą zaatakowany miał zostać właściciel kantoru. Dwójka mężczyzn zajechała mu drogę, staranowała swoim pojazdem i zabrała torbę z pieniędzmi. Podczas ucieczki napastników, nieopodal Wólki Kosowskiej próbowali zatrzymać ich policjanci. To jednak nie przyniosło skutków i rozpoczął się pościg. Uciekinierzy nic nie robili sobie z obecności policji. Akcja nabrała jeszcze większych obrotów.

ZOBACZ TAKŻE: MIESZKAŃCY ŚWIDNIKA NIE ZGADZAJĄ SIĘ NA BUDOWĘ WIDNY, KTÓRA MIAŁABY UŁATWIĆ ŻYCIE NIEPEŁNOSPRAWNEGO, 10-LETNIEGO CHŁOPCA. KONSTRUKCJA MIAŁABY STANĄĆ TUŻ PRZY ICH BLOKU. OBAWIAJĄ SIĘ, ŻE ICH MIESZKANIA STRACĄ PRZEZ TO NA WARTOŚCI

Padły strzały ostrzegawcze – nieoficjalnie mówi się także, że kula sięgnęła jednego z uciekinierów

W czasie ucieczki, pojazd bandytów natrafił na korek. Zaczęli więc oni taranować stojące w nim auta, tworząc przy tym bezpośrednie zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Reakcja policjantów była natychmiastowa. Mówi się o tym, że oddali kilka strzałów ostrzegawczych, aby wpłynąć na zachowanie złodziei.

Nieoficjalnie podaje się, że nie przyniosło to zamierzonych efektów i padły także strzały w kierunku samochodu przestępców. Jeden z nich miał trafić w nogę podejrzanego. Złodzieje w końcu wpadli w ręce policji.

źródło zdjęcia:

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.