Striptizerka w kostnicy – tak bawią się na imprezie firmowej w Rosji! Szef stracił pracę

striptizerka w kostnicy

Striptizerka w kostnicy? To nic nadzwyczajnego, przynajmniej w Rosji. Właśnie tam doszło do skandalu właśnie z udziałem striptizerki, która pokaz tańca dla dorosłych dała w kostnicy. Miejscowi dziennikarze dotarli do nagrania z całego zajścia i nagłośnili sprawę. Wobec tego szef biura w miejscu gdzie rozgrywała się cała akcja, został zwolniony i będzie musiał tłumaczyć się przed specjalną komisją. Nikt bowiem nie wydał pozwolenia na tego rodzaju zabawy.

Striptizerka w kostnicy – tak bawią się na imprezie firmowej w Rosji! Nagranie wyciekło do sieci

„Rosja to stan umysłu” – to słynne powiedzenie nadal jest aktualne. Tym razem do skandalu doszło w… kostnicy. Cała sprawa rozgrywała się w Petersburgu i miała związek ze zbliżającymi się obchodami święta Dnia Obrońców Ojczyzny. Właśnie z tej okazji, pracownicy miejscowej kostnicy postanowili umilić sobie czas, zapraszając na występ striptizerkę. Sprawa z pewnością nie wyszłaby na jaw, gdyby nie fakt, że jej popisy były namiętnie nagrywane przez obserwatorów. Co więcej, jedno z nagrań trafiło do dziennikarzy, którzy bardzo szybko nagłośnili sprawę. Na domiar złego, na wideo widać było szefa placówki, który najwidoczniej wydał przyzwolenie na takie atrakcje dla swoich pracowników. Teraz musi się za to srogo tłumaczyć, a już wiadomo, że także stracił pracę.

ZOBACZ TAKŻE: PIJANI STUDENCI UKRADLI ZNAK W KRAKOWIE I PARADOWALI Z NIM PRZEZ MIASTO. WPADLI NA GORĄCYM UCZYNKU – TERAZ CZEKAJĄ ICH POWAŻNE KONSEKWENCJE. ZOBACZ CO GROZI ZA TAKIE WYBRYKI!

Wbrew początkowym plotkom, nikt nie wydał zgody na organizację tego typu imprezy

Śledztwo dziennikarzy było bardzo wnikliwe, gdyż sprawa na pierwszy rzut oka wydaje się mocno bulwersująca. Jak podaje portal rmf24.pl, sytuację bardzo rzeczowo opisał rosyjski dziennik fontanka.ru.

To właśnie dziennikarze fontanka.ru dowiedli, że impreza organizowana była w związku z nadchodzącym Dniem Obrońców Ojczyzny i właśnie dlatego w biurach kostnicy pojawiła się profesjonalna striptizerka. Przedstawiciele rosyjskiego portalu dzwonili do widzianego na filmie szefa przybytku, Wiktora Wasilienki, jednak jego odpowiedzi na pytania były zbywające i niezadowalające.

Sprawa trafiła jednak dalej, a decyzja przełożonych Wiktora Wasilienki była bezwzględna – mężczyzna stracił pracę. A to dlatego, że sytuacja do której doszło, nigdy nie powinna się wydarzyć.

źródło zdjęcia: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.