Sprawa Iwony Wieczorek rozwiązana? Dziennikarz śledczy podzielił się zaskakującymi doniesieniami!

Sprawa Iwony Wieczorek

Czyżby sprawa Iwony Wieczorek wreszcie została rozwiązana? Głos w sprawie zabrał Janusz Szostak, autor książek o Iwonie Wieczorek. Mężczyzna przekazał informacje sugerujące, że wkrótce dojdzie do zatrzymania osób podejrzanych w sprawie. 

Sprawa Iwony Wieczorek rozwiązana

W 2010 roku doszło wydarzeń, który po dziś dzień rozwiązano. Przypomnijmy, że 11 lat temu do mediów dotarła informacja o zaginięciu Iwony Wieczorek. 19-letnia wówczas Iwona zaginęła dokładnie w nocy z 16 na 17 lipca. Wracała z imprezy, a kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały ją po raz ostatni w pobliżu wejścia nr 63 na plażę w Gdańsku Jelitkowie. Mimo wieloletniego śledztwa kobiety wciąż nie odnaleziono. Nie znaleziono również jej ciała. To jedna z najgłośniejszych i niestety niewyjaśnionych spraw kryminalnych ostatnich lat.

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCE ZNALEZISKO W MIEJSCU ZAGINIĘCIA IWONY WIECZOREK – RUTKOWSKI MIAŁ RACJĘ?

Przełom w sprawie?

Wciąż nierozwiązaną sprawą zaginionej Iwony Wieczorek zainteresował się dziennikarz śledczy Janusz Szostak. Mężczyzna od lat zajmuje się badaniem sprawy i co więcej, w ostatnim czasie wydał książkę pt. „Kto zabił Iwonę Wieczorek”. Zawarł w niej wszystkie swoje spostrzeżenia.

Jak się jednak okazuje, to nie koniec doniesień. Szostak w rozmowie z serwisem Super Express poinformował, że „coś się kroi”. Czyżby szykował się przełom w sprawie?

Dowiedziałem się kilkanaście dni temu, że Prokuratura Krajowa zleciła Wydziałowi Terroru Kryminalnego i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji w Warszawie pewne czynności. Swoje działania wykonuje też Komenda Główna Policji. Z pewnego źródła wiem, że coś się kroi. Chciałem uzyskać potwierdzenie u źródła. Podjąłem próby kontaktu – powiedział Szostak w rozmowie z Super Expressem.

Co więcej, Janusz Szostak zapewnia, że jeszcze w tym roku może dojść do zatrzymania osoby podejrzanej w sprawie. 

Obiecywano zakończenie tej sprawy do końca roku i liczę, że tak się stanie. Prawdopodobnie nie będzie to jedna osoba. Zapowiada się większa akcja – dodał Szostak podczas rozmowy z dziennikarzem Super Expressu.

Warto zauważyć, że prokuratura nie zaprzeczyła słowom Szostaka.

Co myślicie o całej sprawie?

 

źródło: se.pl, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.