Śpiący prorok z Leszna o III wojnie światowej – wskazał polskie miasta, które będą zagrożone!

III wojna światowa

Śpiący prorok z Leszna miał wizję związaną z III wojną światową. W szczegółowy sposób opisał jej przebieg, a przede wszystkim skupił się na losach Polski. Wymienił konkretne miasta, które ucierpią w wyniku wojny.

Śpiący prorok z Leszna

Marian Węcławek znany jest jako śpiący prorok z Leszna. Przydomek „śpiący” wynika z objawianych wizji, które pojawiają się podczas snu. Wizjoner regularnie dzieli się swoimi przepowiedniami, a czas pokazał, że część z nich rzeczywiście miała miejsce. Marianowi przypisuje się przewidzenie takich wydarzeń jak wybór Karola Wojtyły na papieża czy wybór Regana i Busha na prezydentów Stanów Zjednoczonych.

Wizjoner napisał wiele pamiętników i zapełnił mnóstwo notatników swoimi wizjami i przepowiedniami.

ZOBACZ TAKŻE: NAJMŁODSZY NA ŚWIECIE ASTROLOG OPOWIEDZIAŁ O WIZJI PRZYSZŁOŚCI – WYJAŚNIŁ KONSEKWENCJE WYNIKAJĄCE Z WOJNY NA UKRAINIE

Śpiący prorok o III wojnie światowej

O zbliżającej się III wojnie światowej mówi się nie od dziś. Głos w sprawie postanowił zabrać również śpiący prorok, który podzielił się swoimi przepowiedniami.

Zdaniem wizjonera Niemcy ponownie zechcą odbić Polskę, natomiast nasz kraj powiększy się o terytorium Litwy i Ukrainy – granice mają sięgać po Kijów, Czerkasy i Odessę. 

„W godle państwa polskiego będzie po lewej stronie godło litewskie, a po prawej ukraińskie, bo te państwa będą nam sprzyjać” – wyjawił Maria Węcławek.

Zdaniem wieszcza, podczas III wojny światowej zostanie użyta broń jądrowa, a jedna z nich wybuchnie w okolicach Mont Blanc. Ponadto jego zdaniem do Chin dołączy Turcja, by wspólnie najechać na Europę.

 „Do Chińczyków dołączą Turcy i wejdą do Europy, opanowując część kontynentu. Wnet jednak najeźdźcy wycofają się. Niemcy widząc słabość Rosji, ruszą na Wschód, będą chcieli zająć Polskę i dojdą do Wałbrzycha” – zapowiedział śpiący prorok.

Wizjoner skupił się również na Polsce i wymienił konkretne rejony i miasta, które będą zagrożone.

„Na Polskę żadna bomba nie spadnie, chociaż takie zagrożenie nastąpi i to będzie powodem ewakuowania mieszkańców Dolnego Śląska. Szczecin zostanie zniszczony połowicznie, Wrocław podobnie. We Wrocławiu tuż przed wojną dojdzie do kilkunastodniowych zamieszek. Dość znacznie zniszczone może zostać Kłodzko, Złoty Stok, Kalisz i Wałbrzych. Poznań podczas wojny nie ucierpi.”

Myślicie, że wizja śpiącego proroka rzeczywiście się spełni?

 

źródło: antyradio.pl, zdjęcie – pixabay.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.