Rosjanie napisali to na rakiecie, która trafiła w dworzec w Kramatorsku – szok!

Rakieta

W piątek Rosjanie zaatakowali dworzec w Kramatorsku. W wyniku uderzenia rakiety w budynek śmierć poniosło około 30 osób, a około 100 zostało rannych. Rosjanie umieścili na rakiecie, która trafiła w dworzec przerażający napis.

Atak na dworzec w Kramatorsku

W piątek doszło do bombardowania Kramatorska. Rosjanie po raz kolejny udowodnili swoją brutalność, atakując cywilów i dopuszczając się kolejnej masakry. Siły rosyjskie wystrzeliły w dworzec rakiety, które zabiły około 30 osób i zraniły około 100. Należy podkreślić, że dworzec ten pełnił funkcję schronu, w którym znajdowało się mnóstwo osób.

ZOBACZ TAKŻE: ANONYMOUS WKRADLI SIĘ NA MONITORING KREMLA?! W SIECI POJAWIŁY SIĘ NAGRANIA! [WIDEO]

Rosjanie napisali to na rakiecie

W stronę dworca w Kramatorsku Rosjanie wystrzelili dwie rakiety. Niedługo po ataku w sieci pojawiły się zdjęcia z masakry, które poruszyły całym światem.

„Rosyjskie potwory nie odpuszczają swoich metod. Nie mając sił i odwagi, by stawić nam opór na polu bitwy, cynicznie niszczą ludność cywilną. To zło, które nie ma granic. A jeśli nie zostanie ukarane, to nigdy się nie skończy” – napisał na swoim Instagramie prezydent Ukrainy, Wołodymyr Zełenski.

Zełenski dodał do postu również serię wstrząsających zdjęć, ukazujących straty.

Największe kontrowersje wzbudził fakt, że na jednej z rakiet Rosjanie umieścili napis „dla dzieci”. Trudno jednoznacznie stwierdzić, jaki był tego cel. Można się jednak domyślać, że siły rosyjskie mogły wiedzieć, iż na dworcu znajdują się cywile, a rakiety wystrzelono z premedytacją.


źródło o2.pl, twitter.com, instagram.com, zdjęcie – twitter.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.