Spektakularne zawalenie się klifu w USA! W pobliżu byli turyści [WIDEO]

spektakularne zawalenie się klifu

Spektakularne zawalenie się klifu w parku Pictured Rocks National Lakeshore w amerykańskim stanie Michigan! Wszystko działo się 12 sierpnia, a teraz sieć obiegły nagrania z tamtego efektownego, jednakże niezwykle niebezpiecznego zdarzenia. W pobliżu osuwiska znajdowali się turyści na kajakach, lecz szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń. Widok uświadamia, że z pozoru bezpieczne miejsca, potrafią zaskoczyć, a siła natury jest niewyobrażalna. Zobacz nagranie!

Spektakularne zawalenie się klifu w USA! Zobacz nagranie!

Pictured Rock National Lakeshore to piękne miejsce na mapie Stanów Zjednoczonych. Jest to park z jeziorem, które pochwalić może się niezwykle długą linią brzegową – wynosi ona bowiem ponad 60 kilometrów. Dodatkowo, nie lada gratkę mają tam miłośnicy spacerów i obfitujących w piękne krajobrazy tras wycieczkowych. Znajduje się tam około 160 kilometrów szlaków wzdłuż klifów i lasów. Właśnie jeden z klifów runął 12 sierpnia do wody. Zdarzenie wyglądało dramatycznie. O dużym szczęściu mogą mówić turyści, którzy znajdowali się nieopodal katastrofy, ponieważ nikt nie ucierpiał. Nagranie można zobaczyć poniżej:

Natura potrafi zaskoczyć

Krajobraz w amerykańskim parku, gdzie osunął się klif, niektórym może przypominać znane w Polsce wyrobiska po kopalniach zalane wodą. One także często są miejscami chętnie odwiedzanymi przez miejscowych. Jak widać – nigdy nie wiadomo, czym może zaskoczyć nas natura.

Wystarczy wyobrazić sobie, że kajakarze którzy przebywali nieopodal, podpłynęliby bliżej osuwiska. Wtedy tragedia byłaby niemal gwarantowana.

ZOBACZ TAKŻE: SCENY NICZYM Z FILMU AKCJI! FACET Z KIJEM ZDEMOLOWAŁ INNE AUTO NA DRODZE KRAJOWEJ NR 20! ZOBACZ NAGRANIE!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.