Śmierć Gabby Petito – śledczy opublikowali wyniki sekcji zwłok

Gabby Petito nie żyje

Sprawa śmierci Gabby Petito wstrząsnęła całym światem. 22-letnia blogerka wraz ze swoim narzeczonym wybrała się w podróż, którą relacjonowali w mediach społecznościowych. Niestety mężczyzna wrócił z wyjazdu sam. Na dniach śledczy opublikowali wyniki sekcji zwłok. 

Śmierć Gabby Petito

Gabby Petito to znana amerykańska blogerka, która w czerwcu razem ze swoim narzeczonym Brianem Laundriem wybrała się w podróż po parkach narodowych Ameryki. Swoją wyprawę regularnie relacjonowali za pośrednictwem mediów społecznościowych, w których byli niezwykle aktywni. Ostatni post pary pojawił się w sieci dokładnie 25 sierpnia, a 5 dni później kontakt z 22-latką się urwał. 1 września Brian wrócił do domu sam. Niedługo później rodzice dziewczyny zgłosili zaginięcie, natomiast sam Brian na komendzie odmówił składania zeznań. Po czasie zniknął bez śladu.

19 września w Parku Narodowym Grand Teton znaleziono zwłoki młodej kobiety.

„Znalezione w Parku Narodowym Grand Teton ciało młodej kobiety to zwłoki Gabby Petito. Trwają poszukiwania jej partnera Briana Laundrie, który razem z nią podróżował po Stanach Zjednoczonych. We wrześniu wrócił sam do domu na Florydzie i odmówił rozmowy z policją” – poinformowało Federalne Biuro Śledcze.

ZOBACZ TAKŻE: DZIECIĘCE KONKURSY PIĘKNOŚCI ZRUJNOWAŁY JEJ ŻYCIE – MADISON BERG OPOWIEDZIAŁA O SWOJEJ HISTORII I POKAZAŁA SWOJE AKTUALNE ZDJĘCIA

Wyniki sekcji zwłok

Kilka dni po odnalezieniu zwłok, śledczy poinformowali, że Gabby Petito padła ofiarą morderstwa. Przez długi czas nie informowano o dalszym rozwoju sprawy. Wiadome jednak było, że konieczna będzie sekcja zwłok. Okazuje się, że wyniki są już dostępne, a  powodem śmierci było uduszenie.

Warto dodać, że narzeczony Gabby, Brian Laundrie, czyli główny oskarżony w sprawie wciąż jest na wolności.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Gabby Petito (@findgabbypetito)

źródło: Instagram.com, Twitter.com, Spidersweb.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.