Smartfon wybuchł w kieszeni właściciela – mężczyzna trafił do szpitala! [WIDEO]

Smartfon marki oppo wybuchł

Szokujące doniesienia prosto z Indii! Smartfon wybuchł w kieszeni właściciela, który w wyniku eksplozji telefonu doznał licznych obrażeń. Konieczna była hospitalizacja. Informacje na ten temat nagłośnił lokalny youtuber, który odwiedził poszkodowanego i podzielił się ze światem tą niepokojącą historią. O jakim modelu mowa? Poznajcie szczegóły!

Smartfon marki Oppo wybuchł w kieszeni właściciela

Oppo jest chińską marką, która podbija rynek smartfonów. Podobnie jak inne chińskie marki typu Xiaomi czy Realme, kusi klientów swoimi stosunkowo niskimi cenami i jednocześnie atrakcyjnymi właściwościami. Trzeba przyznać, że telefony te cieszą się ogromną popularnością, a najnowsze modele naprawdę robią wrażenie. Do tej pory Oppo otrzymywało w większości pozytywne opinie, a niektórzy przypuszczali, że może wygryźć swoją konkurencję. Niestety ostatnie wydarzenia sprawiły, że marka będzie musiała stawić czoła ogromnej wpadce.

Do niebezpiecznych wydarzeń doszło w Indiach. Mężczyzna był szczęśliwym użytkownikiem smartfonu Oppo A53, jednak do czasu. Nieoczekiwanie smartfon wybuchł, kiedy znajdował się w kieszeni właściciela. Wybuch doszczętnie zniszczył urządzenie, rozrywając i topiąc tylną obudowę. To jednak nie koniec. Mężczyzna doznał licznych obrażeń, a jego obie nogi oraz ręką zostały poparzone. Poszkodowany trafił do szpitala.

ZOBACZ TAKŻE: OFERUJĄ TO ZA SZCZEPIENIE – ZASKAKUJĄCY POMYSŁ RZĄDZĄCYCH

Sprawę nagłośnił lokalny youtuber, który podzielił się ze światem tą niepokojącą historią. Z filmu dowiadujemy się, że telefon był użytkowany w poprawny sposób oraz nie był narażony na wysokie temperatury, które mogły przyczynić się do wybuchu. Ponadto na nagraniu pokazano spodnie, w których urządzenie wypaliło ogromna dziurę.

Warto wspomnieć, że problem eksplodujących telefonów jest znany nie od dziś. Nie tak dawno media rozpisywały się na temat modelu Galaxy Note 7, który z powodu wadliwej baterii miał tendencje do samozapłonu. Podobna sytuacja dotyczyła również iPhone’a serii 6. Należy jednak podkreślić, że każdy telefon z wbudowaną baterią niesie ze sobą ryzyko wybuchu, dlatego warto pamiętać, aby nie narażać urządzenia na przegrzanie ani nie naruszać konstrukcji baterii.

 

źródło: youtube.com, antyweb.pl, innpoland.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.