Słynny jasnowidz przerażony. „Żółte pojemniki z czarnymi symbolami”

słynny jasnowidz przerażony

Słynny jasnowidz przerażony. W sieci pojawiło się rozwinięcie jego niedawnej, mrożącej krew w żyłach przepowiedni. Chodzi o uwolnienie do atmosfery niebezpiecznej substancji, która może poważnie zagrozić ludziom. Teraz poznaliśmy więcej szczegółów dotyczących wspomnianej wizji. Krzysztof Jackowski mówił wprost: „Bardzo niepokoje się tym, co mi się skojarzyło. Coś w formie sabotażu zostanie wpuszczone do atmosfery„.

Słynny jasnowidz przerażony. „Żółte pojemniki z czarnymi symbolami” – rozwinięcie przerażającej wizji

Krzysztof Jackowski to aktualnie niewątpliwie jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów. Jak dobrze wiadomo, co jakiś czas łączy się ze swoimi widzami za pomocą transmisji na żywo w serwisie YouTube. Tam też dzieli się z nimi przewidywaniami dotyczącymi przeszłości. Niedawno jednak dużo szumu zrobiła jego wizja na temat bardzo niebezpiecznej substancji, która miała przedostać się do atmosfery. Jak się okazuje, dość mocno poruszyła ona jasnowidza z Człuchowa. Sam zainteresowany mówił bowiem:

Bardzo niepokoje się tym, co mi się skojarzyło. Coś w formie sabotażu zostanie wpuszczone do atmosfery. Efekty tego będą. Zrozumiecie to po fakcie. Mogą być ofiary.

Najbardziej we wszystkim przeraża fakt, że Jackowski już teraz mówi o ewentualnych ofiarach. O co natomiast chodzi z „czymś”, co znajdzie się – prawdopodobnie celowo – w atmosferze? Jasnowidz bierze pod uwagę to, że być może chodzi o fikcję, jednak jak sam zaznacza:

Kojarzą mi się żółte pojemniki z czarnymi symbolami.

ZOBACZ TAKŻE: DUCH DZIEWCZYNKI NA CMENTARZU?! W GOOGLE MAPS ZNALEZIONO PRZERAŻAJĄCE UJĘCIA! [WIDEO]

Na tyle będzie to groźne, że ludzie wszędzie będą o tym mówili i się tego bali

Jasnowidz Jackowski omawianej wizji poświęcił sporo czasu. Nie był jednak w stanie określić, czy zjawisko, o którym mówił, wystąpi lokalnie, czy raczej globalnie:

Czasem tak mam, że mam nagłe silne uderzenie, poczucie czegoś bardzo niedobrego. Coś się przedostanie do powietrza, do atmosfery. Nie wiem, czy to globalnie, czy lokalnie. Na tyle będzie to groźne, że ludzie wszędzie będą o tym mówili i się tego bali.

O jakiej substancji natomiast mówi? O co dokładnie może chodzić?

Skojarzyło mi się, że jakaś bardzo niebezpieczna substancja dostanie się do atmosfery, która może zagrażać ludziom w sposób bardzo dobitny. […] Po jakimś czasie doszło do mnie takie poczcie, że to tak jakby celowo zostaną otwarte jakieś zbiorniki, coś co jest w ziemi […]

źródło: YouTube, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.