Pracownicy McDonald’sa wycierali ser o podeszwy butów – skandaliczne zachowanie uchwyciły kamery! [WIDEO]

Pracownicy McDonald'sa

Szokujące nagranie trafiło do sieci. Aż trudno uwierzyć, że ludzie decydują się na tak skrajnie nieodpowiedzialne i niemądre zachowanie. Pracownicy McDonald’sa wycierali ser o własne podeszwy butów, a następnie jak gdyby nigdy nic, z uśmiechem na twarzy, wkładali brudny ser do bułki. Żeby tego było mało, drugi mężczyzna przewracał gotowego hamburgera szpatułką na ziemi. Cały proceder został nagrany i udostępniony w sieci. 

Pracownicy McDonald’sa wycierali ser o podeszwy butów

Do karygodnego zachowania pracowników najpopularniejszego na świecie fast foodu doszło na Węgrzech. Pracownicy przygotowujący posiłki jak widać świetnie się bawili w pracy. Jeden z nich, który przygotowywał popularne cheesburgery, przed włożeniem do bułki sera, wycierał nim podeszwy swoich butów. Drugi mężczyzna, który również znajdował się na kuchni nie ukrywał swojej radości i zadowolenia, ochoczo nagrywając cały proceder.

W dalszej części nagrania widać, jak drugi pracownik przewraca specjalną szpatułką gotową bułkę, ale robi to na podłodze. Podobnie jak w poprzednim przypadku, humor bardzo sprzyjał pracownikowi.

ZOBACZ TAKŻE: UWIELBIANA KANAPKA ZNIKA Z OFERTY MCDONALD’S – FANI FAST FOODU NIE KRYJĄ SMUTKU

Jak dowiadujemy się z polsatnews.pl okrzyki, które słychać w tle oznaczają „Z serem ekstra!”. Niestety z nagrania trudno jest wywnioskować, czy tak karygodnie przygotowane posiłki wydano klientom. Z nagrania nie dowiadujemy się również, w której konkretnie restauracji miała miejsce ta sytuacja. Nie znana jest także godzina.

Zachowanie pracowników McDonald’sa na kuchni możecie zobaczyć na poniższym filmie:

Nagranie w dalszym ciągu przybiera na popularności. Nic więc dziwnego, że o całym zdarzeniu dowiedzieli się wyżej postawieni pracownicy McDonald’sa. Sieć najpopularniejszego lokalu gastronomicznego na świecie wydała oświadczenie w sprawie i poinformowała, że wewnętrze śledztwo pozwoliło ustalić, kto stoi za tak karygodnym zachowaniem. Firma zapewniła, że mężczyźni widoczni na nagraniu zostali już zwolnieni, a przygotowywane przez nich jedzenie nie zostało wydane klientom.

Widoczne na nagraniu zachowanie jest w naszej sieci zupełnie bezprecedensowe i absolutnie niedopuszczalne – czytamy.

 

źródło: polsatnews.pl, youtube.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.