Duch dziewczynki na cmentarzu – przerażające odkrycie w Google Maps [WIDEO]

Duch dziewczynki na cmentarzu

Google Maps, a dokładnie funkcja Street View umożliwia nam wirtualne przemierzanie ulic niemalże każdego zakątka na świecie. Pewien internauta korzystając z tej opcji natknął się na niezwykle przerażające odkrycie. Duch dziewczynki to dopiero początek odkryć na cmentarzu znajdującym się w amerykańskim stanie Teksas. Niektórzy doszukali się również ukrytego mnicha. Koniecznie zobaczcie nagranie z Google Maps.

Duch dziewczynki na cmentarzu

Mapy Google to obecnie jedna z najpopularniejszych aplikacji na świecie, których liczne opcje i funkcje ułatwiają życie codzienne. Niesamowite narzędzie nie tylko bezproblemowo doprowadzi nas do celu, poinformuje o korkach i ewentualnych objazdach, ale również umożliwia wirtualne zwiedzanie świata.

Opcja Street View to panoramiczne widoki z poziomu ulicy. Dzięki niemu możemy poruszać się po większości ulic na całym świecie. Możliwości te przyczyniły się do powstania trendu polegającego na poszukiwaniu przerażających i tajemniczych miejsc na świecie. W sieci znajdziemy mnóstwo zadziwiających odkryć – ślady popełnionych przestępstw, spotkania sekt jak i zjawiska paranormalne, które niewątpliwie wzbudzają największe emocje. Tym razem przemierzając ulice Teksasu, oczom ukazał się duch małej dziewczynki.

ZOBACZ TAKŻE: KOBIETA REGULARNIE CHODZIŁA NA POGRZEBY NIEZNAJOMYCH. PRACOWNICY DOMU POGRZEBOWEGO PO CZASIE ODKRYLI, DLACZEGO TO ROBIŁA

Konkretne miejsce, w którym dostrzeżono ducha to cmentarz Martha Chapel w Huntsville w Teksasie. To właśnie tam zauważono mrożące krew w żyłach kadry. Internauta, który wirtualnie zwiedzał fragment cmentarza zauważył, że za drzewem ukrywa się tajemnicza postać. Po przybliżeniu wygląda ona jak duch małej dziewczynki!

To jednak wciąż nie koniec. Po bliższym przypatrzeniu się, w oddali, za ogrodzeniem widać jeszcze jedną postać. Internauci sugerują, że może być to mnich lub inny duchowny. Rzeczywiście strój postaci wygląda na zakonny. Dodatkowe emocje wzbudza fakt, że kadry te pochodzą z cmentarza.

W sieci opublikowano nagranie, na których dokładnie widać to przerażające odkrycie. Ostrzegamy, że film przeznaczony jest tylko dla osób o mocnych nerwach.

Myślicie, że kamerom rzeczywiście udało się uchwycić ducha?

 

źródło: youtube.com, Google Maps, popularne.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.