Czyścił samochód łatwopalnym środkiem i zapalił papierosa. Dramatyczne nagranie z Jeleniej Góry [WIDEO]

czyścił samochód łatwopalnym środkiem

Czyścił samochód łatwopalnym środkiem i zapalił papierosa. Dramatyczne nagranie z myjni w Jeleniej Górze opublikowano w sieci! Niebezpieczna sytuacja rozegrała się tuż pod czujnym okiem kamery. Wystarczyła chwila nieuwagi, aby doszło do wybuchu wewnątrz osobówki. Szczegóły oraz mocne nagranie zobaczycie w dalszej części tekstu.

Czyścił samochód łatwopalny środkiem i zapalił papierosa. Dramatyczne nagranie z myjni w Jeleniej Górze może być przestrogą dla wszystkich

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło na myjni w Jeleniej Górze. Jak się okazało, wystarczyła chwila nieuwagi, aby doszło do wybuchu a wnętrze auta wypełniło się płomieniami. Wszystko podczas tak zwyczajnej wydawałoby się czynności, jaką jest sprzątanie środka pojazdu.

Jak podaje o2.pl, wszystko miało miejsce na myjni samoobsługowej przy ulicy Spółdzielczej. Nagranie z kamery monitoringu bardzo szybko pojawiło się w mediach społecznościowych. Udostępniła je strona TV Dami Jelenia Góra. Materiał zatytułowano „eksplozja w samochodzie”. Pod nagraniem pojawił się następujący opis:

Wczoraj (1.10.) strażacy PSP i ochotnicy z Sobieszowa zostali zadysponowani do zdarzenia, do którego doszło na terenie myjni przy ulicy Spółdzielczej w Jeleniej Górze. W samochodzie osobowym doszło do niewielkiej eksplozji.

Mężczyzna czyścił wnętrze swojego pojazdu przeznaczonym do tego środkiem. Problem w tym, że jak widać na nagraniu, w trakcie próbował odpalić papierosa i wtedy doszło do zapłonu.

Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: Wybuch ciekłego azotu podczas naukowego eksperymentu na festynie. Wielu rannych [WIDEO]

„Mężczyzna doznał licznych poparzeń ciała”

Jak się okazuje, lekkomyślność okazała się bardzo kosztowna. Podczas czyszczenia pojazdu przeznaczonym do tego, łatwopalnym środkiem, mężczyzna postanowił zapalić papierosa. Wtedy nastąpiła eksplozja. Z tego co można wyczytać na facebookowej stronie TV DAMI Jelenia Góra – poszkodowany doznał licznych poparzeń ciała:

Mężczyzna miał doznać licznych poparzeń ciała. Został przewieziony do szpitala.

Internauci w komentarzach zwracają uwagę na fakt, że niebezpiecznej sytuacji można było po prostu uniknąć. Górę wzięła jednak lekkomyślność oraz brak wyobraźni. To nagranie i całe zajście powinno być przestrogą dla innych. Materiał odtworzono już ponad 60 tysięcy razy.

źródło: o2.pl, Facebook – TV DAMI Jelenia Góra; foto: TV DAMI Jelenia Góra

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.