Skandal na cmentarzu. Nastolatki bezczeszczą nagrobki

skandal na cmentarzu

Skandal na cmentarzu w Łodzi. Nastolatki bezcześciły nagrobki – skacząc po nich, pozując na grobach do zdjęć, kradnąc znicze i kwiaty. Wszystko opublikowały w sieci. Środowisko internautów zawrzało. Momentalnie cała sytuacja obiegła wszelkie media społecznościowe i serwisy informacyjne. Odzew okazał się tak duży, że sprawą z urzędu zajęła się policja. Lekkomyślne nastolatki mogą mieć poważne kłopoty.

Skandal na cmentarzu w Łodzi

Jak donosi portal se.pl, choć do tej pory na policję nie wpłynęło żadne oficjalne zawiadomienie w tej sprawie, służby już wzięły się za niesforne nastolatki. Wszystko przez to, że informacja o skandalicznej sytuacji bardzo sprawnie obiegła wszelkie media społecznościowe. Wobec tego, policja budzącym niesmak zajściem zajęła się z urzędu. Wszystko zaczęło się jednak od Instagrama. Na swoim profilu w danym portalu, jedna z nastolatek opublikowała serię skandalicznych nagrań i zdjęć z cmentarza. Widać na nich, jak nieletnie skaczą po grobach, chodzą po nich, pozują na nich do zdjęć, zabierają znicze a także kwiaty. Wszystko to sprawia im niesamowitą satysfakcję.

Nastolatka usunęła konto

Choć profil nastolatki bardzo szybko po zajściu zniknął z sieci, zdjęcia oraz nagrania zachowały się. Wszystko w myśl zasady – w Internecie nic nie ginie. Będą to dowody w sprawie, która dla nieletnich może wiązać się z ogromnymi konsekwencjami. Wszystko może trafić bowiem do sądu rodzinnego, ten natomiast zdecyduje o ewentualnej karze. Ta jednak niewątpliwie się należy – takiego zdania są internauci. Ponadto, nastolatkom może grozić kurator a także ośrodek wychowawczy.

ZOBACZ TAKŻE: ZAŁATWIŁ SIĘ DO BASENU! AQUAPARK W LUBLINIE ZAMKNIĘTY!

źródło zdjęć: Instagram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.