Ogromne gniazdo pająków w toalecie [WIDEO]

ogromne gniazdo pająków

Ogromne gniazdo pająków w toalecie? Choć brzmi to jak najgorszy koszmar osoby z arachnofobią, w sieci pojawił się filmik prezentujący takowe miejsce. Prawdziwe siedlisko pająków, dodatkowo w bardzo nietypowym miejscu, odkryto w Stanach Zjednoczonych. Jeden ze śmiałków nagrał zewnętrzny wychodek i zaprezentował znajdujące się tam siedlisko pająków. Wystarczy wyobrazić sobie, że nagle nachodzi nas nagła potrzeba…

Ogromne gniazdo pająków

W sieci co jakiś czas pojawiają się zdjęcia i nagrania ogromnych siedlisk owadów, których ludzie nienawidzą – brzydzą się ich, lub po prostu powodują one u nich strach. Jednymi z takich osobników są rzecz jasna pająki. Co więcej, sporo osób odczuwa przed nimi prawdziwy lęk, a określa się go arachnofobią. Obrazki z jadowitymi pająkami, ich siedliskami lub gniazdami, najczęściej pochodzą z Australii lub Stanów Zjednoczonych. Właśnie ze Stanów pochodzi film, który można zobaczyć poniżej. Niektórych może przyprawić o gęsią skórkę.

Koszmar dla osób z arachnofobią

Jak podaje wiele źródeł, arachnofobia jest jedną z najczęściej występujących fobii. Objawia się ona ogromnym lękiem przed pająkami lub osobnikami je przypominającymi. Powstaje ona na ogół poprzez złe wspomnienia z młodości – przykładowo, jeśli dana osoba była straszona pająkami. Wtedy kojarzyć się one mogą z niebezpieczeństwem.

Ponadto w wyobrażeniach osób cierpiących na lęk przed pająkami, są one nieprzewidywalne, odrażające i agresywne w stosunku do człowieka. Wystarczy więc wyobrazić sobie, gdyby do powyższego wychodka jakimś cudem miała trafić osoba bojąca się pająków. Choć trzeba przyznać, że prawdopodobnie nikt o zdrowych zmysłach nie skorzystałby z toalety, którą oblegają tysiące pająków.

ZOBACZ TAKŻE: NASTOLATKI ZBEZCZEŚCIŁY CMENTARZ! TRAFIĄ W RĘCE POLICJI

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.