Klient załatwił się w basenie. Aqua Lublin musi czyścić wodę

klient załatwił się

Klient załatwił się w basenie. Rekreacyjna część basenu w Lublinie zamknięta. Jak się okazało, powodem było zanieczyszczenie wody przez jednego z klientów. Problem załatwiania potrzeb fizjologicznych w basenach wraca zatem jak bumerang. Nie od dziś bowiem wiadomo, że jest to zmora właścicieli a także osób normalnie korzystających z takich miejsc. Wszystko działo się w sobotę wieczorem.

Klient załatwił się w basenie, część Aqua Lublin zamknięta

Jak podaje portal spottedlublin.pl, w sobotę wieczorem zamknięta została rekreacyjna część basenu Aqua Lublin. Powodem miało być zanieczyszczenie, które obsługa wykryła w basenowej wodzie. Odpowiedzialnym za całe zamieszanie okazał się jeden z klientów. Mówi się, że chodzi o załatwienie w wodzie potrzeby fizjologicznej. Co więcej, to nie pierwsza taka sytuacja na tymże obiekcie.

Zanieczyszczona woda

Z powodu zanieczyszczonej wody zamknięto część rekreacyjną, w skład której wchodzi między innymi uwielbiana zjeżdżalnia oraz jacuzzi. Specjalny komunikat dotyczący całej sytuacji wydał Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który jest zarządcą obiektu. Jego treść przytaczamy poniżej:

Stale monitorujemy jakość wody, w związku z czym uznaliśmy, że w trosce o Państwa komfort niezbędne jest oczyszczenie wody w tej części strefy rekreacji. Do dyspozycji Klientów pozostaje pływalnia olimpijska 50-metrowa, leżanki z hydromasażem oraz basen zewnętrzny, teren zewnętrzny z placem zabaw i Saunarium Aqua Lublin.

Jak się okazuje, chodzić ma o załatwienie potrzeby fizjologicznej w basenie, a czynu tego dopuścić miał się jeden z odwiedzających. Zbulwersowani są internauci, którzy żywiołowo komentują całą sytuację na Facebooku strony Spotted Lublin. Mianowicie, zwracają oni uwagę, że to już kolejna taka sytuacja, a koszty przedsięwzięcia związanego z czyszczeniem wody, powinien opłacić winowajca.

Na czas niedogodności, zdecydowano się na obniżenie cen basenu o połowę.

ZOBACZ TAKŻE: WYPADEK NA BUNGEE W GDYNI!

źródło zdjęcia: lublin.naszemiasto.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.