Siostra Łucja przepowiedziała przyszłość – ważny komunikat dla wszystkich Polaków!

Siostra Łucja przewidziała przyszłość

Siostra Łucja przepowiedziała przyszłość! Niestety wizje zakonnicy nie napawają optymizmem, a opowieść o zbliżającej się III wojnie światowej brzmi jak istny horror. Mistyczka wspomniała również o Polsce, która jako jedyna ma wyjść bez szwanku.

Kim była siostra Łucja?

Łucja dos Santos urodziła się 22 marca 1907 roku w Fatimie. Jako dziecko wraz ze swoim rodzeństwem doznała pierwszego w życiu objawienia. Początkowo nikt nie wierzył dzieciom, jednak dalsze wydarzenia sprawiły, że kościół katolicki uznał je za prawdziwe. Łucja jako młoda kobieta wstąpiła do Zgromadzenia Sióstr św. Doroty w Vilar, a po 23 latach przeniosła się do zakonu Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel w Coimbrze.

Co ciekawe, objawienia jak i wizje przyszłości towarzyszył siostrze Łucji przez całe jej życie. Ponadto niektórzy twierdzą, ze zakonnica przewidziała m.in. zamach na papieża Jana Pawła II. Mistyczka zmarła w 2005 roku, a 3 lata po jej śmierci rozpoczął się proces beatyfikacyjny.

ZOBACZ TAKŻE: MESSING JESZCZE NIGDY SIĘ NIE POMYLIŁ – TELEPATA PRZEPOWIEDZIAŁ PRZYSZŁOŚĆ NA 2021 ROK!

Siostra Łucja o III wojnie światowej

Nie da się ukryć, że wizje zakonnicy w dużej mierze opisują tragedie i kataklizmy. Siostra przewidziała m.in. wybuch III wojny światowej, którą mają zapoczątkować Chiny. Atak na Rosję ma być niespodziewany, szybki i zmieni losy całego świata.

Dla świata będzie zaskoczeniem i szokiem błyskawicz­ne natarcie Chin na Rosję. Natężenie walk i okrucieństwa będą straszliwe. Chińczycy będą naśladować postępowanie Japończyków podczas drugiej wojny światowej: zaskoczenie, szybkość i terror. Zwycięstwa Chin przerażą Stany Zjednoczone. Chiny rzu­cą bomby jądrowe na zakłady zbrojeniowe i ośrodki doświad­czalne broni atomowej w Rosji – powiedziała za życia siostra Łucja.

Co więcej, w swoich wizjach dotyczących wojny skupiła się również na Polsce, która jako jedyna ma wyjść z konfliktu bez szwanku. Wojna ma sprawić, że nasz kraj stanie się silniejszy i potężniejszy.

Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia. Zbuduje nowy dom braterstwa wszystkich narodów świata, a dla swoich dzieci będzie matką. Nikogo nie odrzuci, nie potępi, lecz przygarnie. Będzie jed­ną Ojczyzną dla wszystkich tych, którzy ją kochają, znają jej tradycję, historię i kulturę. Jako prawdziwa matka zwracam się do wszystkich Polaków, aby ich ostrzec i przygotować na nadchodzące wypadki – przewidziała mistyczka.

Żeby tego było mało, zakonnica wspomniała o kataklizmach i wybuchu Etny, który rzeczywiście miał miejsce w ostatnich miesiącach.

 

źródło: popularne.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.