Sceny jak z horroru w Omsku! Jedną nogą był na drugim świecie [WIDEO]

sceny jak z horroru

Sceny jak z horroru w Omsku! W sieci pojawiło się mrożące krew w żyłach nagranie, pochodzące właśnie prosto z Rosji. Za materiale zarejestrowano potężną wichurę, która przeszła przez Nizinę Zachodniosyberyjską. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie sytuacja, która mogła kosztować życie przypadkowego przechodnia. Internauci są zgodni co do tego, że bohater filmiku po prostu wygrał „drugie życie”. O co dokładnie chodzi? Co stało się w Omsku? Wideo można zobaczyć poniżej!

Sceny jak z horroru w Omsku! Mężczyzna jedną nogą był już na drugim świecie. Ogromny fragment dachu minął jego głowę o centymetry!

Rok 2020 nie oszczędza ludzi niemal na wszystkich kontynentach. Tornada, pożary, a w końcu światowa pandemia groźnego koronawirusa. Co jeszcze czeka nas w nadchodzących miesiącach?

Teraz niezwykle popularne w sieci stało się nagranie pochodzące w Omska. Jest to miasteczko położone w Rosji, a konkretnie na Nizinie Zachodniosyberyjskiej, będące jednocześnie stolicą obwodu omskiego. Właśnie tam doszło do sytuacji, która – jak już wcześniej wspomniano – dosłownie mrozi krew w żyłach. O co konkretnie chodzi? Przez Omsk przeszła potężna wichura, na skutek której kilka domów straciło dachy. Mało brakowało, aby zerwana z budynku konstrukcja nie zabiła przypadkowego przechodnia. Mężczyzna, którego spadający z nieba dach ominął o zaledwie kilka centymetrów, może mówić o sporym szczęściu.

ZOBACZ TAKŻE: KOLEJNY PRZEJAW DROGOWEJ AGRESJI W POLSCE, TYM RAZEM ZAKOŃCZYŁ SIĘ DRAMATEM. CZY TO W KOŃCU WPŁYNIE NA ZMIANĘ POSTAWY NIEKTÓRYCH KIEROWCÓW? ZOBACZ ZATRWAŻAJĄCE WIDEO, KTÓRE ZAREJESTROWANO NIEOPODAL LUBLINA!

Zerwany dach runął na podłoże – minął przechodnia dosłownie o kilka centymetrów

Strach myśleć co mogło się stać, gdyby omawiana konstrukcja dachu faktycznie spadła na przechodnia. Ostatecznie, jakimś cudem, mężczyzna wyszedł z opresji bez szwanku.

Wideo, które pojawiło się w sieci, cieszy się teraz ogromną popularnością. Niektórzy zdołali już nadać mu dźwięczny tytuł „oszukać przeznaczenie”. I trzeba przyznać, że z tym stwierdzeniem trudno się nie zgodzić. Dlaczego? Odpowiedź znajduje się poniżej:

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.