Rywal Najmana znany! Będzie wielki rewanż za szybką porażkę!

rywal najmana znany

Rywal Najmana znany! Będzie wielki rewanż za niedawną szybką porażkę! Już od dawna wiadome było, że Marcin Najman zawalczy w walce wieczoru na gali High League. Jego rywalem miał być Jacek Murański, jednak po śmierci jego syna – Mateusza Murańskiego – jasne stało się, że pojedynek zostanie odwołany. Federacja na poniedziałkowej konferencji prasowej ogłosiła nowego rywala El Testosterona. Szykuje się wielki rewanż za głośną i dość wstydliwą porażkę.

Rywal Najmana znany! Będzie wielki rewanż za szybką porażkę!

Marcin Najman powraca do oktagonu! Już od dawna było jasne, że El Testosteron wystąpi w walce wieczoru gali High League 6. Jego rywalem początkowo miał być Jacek Murański. Obaj panowie są dość mocno skonfliktowani, a wszystko miało mieć swój finał w sportowej walce właśnie na High League. Sprawy diametralnie zmieniły się jednak po tragicznych doniesieniach na temat śmierci syna Jacka Murańskiego. Media w całym kraju obiegły bowiem piorunujące informacje o tym, że inny znany freak fighter, Mateusz Murański nie żyje. Wobec tego jasne stało się, że starcie Marcin Najman vs Jacek Murański nie dojdzie teraz do skutku.

Wszyscy zastanawiali się, kto tak właściwie będzie nowym rywalem Najmana. W sieci pojawiało się wiele potencjalnych zawodników. Wśród nich wymieniano choćby Roberta „Hardkorowego Koksa” Burneikę i Michała „Boxdela” Barona. Włodarze jednak zaskoczyli. Mianowicie, z Najmanem zawalczy jego niedawny pogromca – Paweł Jóźwiak.

ZOBACZ TAKŻE: Poważna groźba zagłady cywilizacji. Padły mocne słowa, świat w niebezpieczeństwie?

Najman vs Jóźwiak. Zapowiada się wielki rewanż

Nowym rywalem Marcina Najmana będzie Paweł Jóźwiak. Obaj panowie niedawno zmierzyli się na gali Wotore. Tam górą okazał się Jóźwiak, który pokonał Najmana w około 20 sekund. El Testosteron zapowiada jednak, że tym razem walka będzie mieć inny przebieg.

Gala High League, na której zmierzy się Najman i Jóźwiak, odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku.

źródło: Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.