Rywal Najmana na walkę pożegnalną znany? Wiadomo kiedy dojdzie do starcia

rywal najmana na walkę

Rywal Najmana na walkę pożegnalną już znany? Wszystko na to wskazuje! Wiadomo też kiedy mogłoby dojść do zapowiadanego starcia. Mało tego – Marcin Najman zdradził, które federacje zgłosiły się do niego w celu zorganizowania jego ostatniej w karierze walki. Ostatecznie jednak El Testosteron nie skorzystał z żadnej z ofert i galę zorganizuje… sam, na własnych zasadach. Wiadomo także mniej więcej, jaki kształt przybierze to dość niecodzienne wydarzenie. Jak zapowiada sam zainteresowany – „Nie zabraknie tortu, konfetti. Atrakcją dla widzów będzie też koncert”.

Rywal Najmana na walkę pożegnalną znany? Wiadomo kiedy dojdzie do starcia!

Nie milkną echa w sprawie pożegnalnej walki Marcina Najmana! Do wszystkiego swoją rękę przykłada sam zainteresowany, który w ostatnim czasie jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jak podaje portal sport.pl, są już znane pewne szczegóły związane z hucznym pożegnaniem Marcina Najmana jeśli chodzi o jego karierę w sportach walki.

Jak zapowiada El Testosteron, do jego ostatniej walki może dojść już nawet w styczniu. Wszystko po to, aby podtrzymać aktualną formę i nie stać się ofiarą roztrenowania. Co więcej, Najman zdradził także w jakiej formule prawdopodobnie wystąpi. Będzie to MMA, lub… walka bez reguł.

Będzie to walka w formule MMA lub starcie bez reguł, bo coś takiego też rozważamy. A dlaczego w styczniu? By się nie roztrenować. Chcę podtrzymać formę, a jak sami widzieliście, obalenia wychodzą mi całkiem całkiem

Kto natomiast będzie potencjalnym rywalem Marcina Najmana w jego ostatnim występie w sportach walki? Niestety, kibice, którzy liczyli na wielkie nazwisko będą zawiedzeni. Jak czytamy w portalu sport.pl, rywalem El Testosterona ma być… youtuber Szymon Wrzesień, którego niektórzy mogą kojarzyć pod pseudonimem „Taxi Złotówa”.

ZOBACZ TAKŻE: 100 ZŁOTYCH ZA WEJŚCIE DO GALERII HANDLOWEJ? TO POMYSŁ POSŁA PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI! WSZYSTKO PO TO, ABY OGRANICZYĆ RUCH W GALERIACH I UNIKNĄĆ BEZSENSOWNEGO SPACEROWANIA PO CENTRACH HANDLOWYCH

Pożegnalna gala Marcina Najmana – znane szczegóły!

Jak wcześniej wspomniano, głośna gala pożegnalna Marcina Najmana ma odbyć się w styczniu. Co ciekawe, do zawodnika miały zgłosić się dwie federacje chcące go zakontraktować – według Najmana mowa o organizacjach FEN oraz Celtic Gladiator. Summa summarum, partnerzy biznesowi El Testosterona doradzili mu, aby organizacji podjął się sam, nie dając przy tym zarobić innym.

Miałem dwie konkretne propozycje, ale żadnych dalszych rozmów już nie będzie. Moją pożegnalną walkę zorganizują moi partnerzy biznesowi. To oni przetłumaczyli mi, bym przestał nabijać kabzę innym. Pojedynek odbędzie się w styczniu.

Poza samą walką Marcina Najmana, na gali ma odbyć się jeszcze kilka innych pojedynków oraz… koncert. Wszystko odbędzie się rzecz jasna w studiu nagraniowym. El Testosteron mówi:

To będą cztery pojedynki, które będzie można zobaczyć oczywiście w formacie PPV. Nie zabraknie tam moich przyjaciół. Nie zabraknie tortu, konfetti. Atrakcją dla widzów będzie też koncert. Bo to nie będzie tylko pożegnalna walka Marcina Najmana. To będzie pożegnalna gala Marcina Najmana – wydarzenie, które na pewno zapamiętacie na długo.

Po chwili Najman dodał:

I jestem przekonany, że właśnie taka gala będzie odpowiednim zakończeniem mojej długiej, 23-letniej przygody ze sportami walki.

źródło: sport.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.