Rozwód po wizycie u ginekologa. Tak odkryli zdradę

rozwód po wizycie u ginekologa

Rozwód po wizycie u ginekologa. O tak odkrytej zdradzie mało kto słyszał! Niecodzienną sytuację dokładnie opisał portal parenting.pl. Historia przytaczana była także w jednym z popularnych programów na kanale TLC. Żona pewnego mężczyzny cierpiała z powody nieznośnego bólu brzucha. Trafiła do rąk specjalistów. Nie spodziewała się jednak, co wykaże badanie ginekologiczne. To zaważyło na tym, że jej mąż postanowił wziąć z nią rozwód.

Rozwód po wizycie u ginekologa. Tak odkryli zdradę. Mężczyzna nie wytrzymał i rozstał się ze swoją żoną

Niebywałą historię przytacza portal parenting.pl. Wszystko zostało pokazane jakiś czas temu na kanale TLC w jednym z popularnych programów. Polega on na tym, że prezentowane są w nim niecodzienne historie osób, które z nieoczywistych powodów trafiają do lekarzy. Tak było też w przypadku pewnej kobiety, która uskarżała się na nieznośny ból brzucha. Gdy dolegliwości nie ustawały przez dłuższy czas, kobieta wraz z mężem zgłosili się na pogotowie. Ostry ból występował głównie w okolicy podbrzusza pacjentki. W parenting.pl czytamy jednak, iż podczas wywiadu lekarskiego para przyznała, że od kilku tygodniu ze sobą nie sypia.

Ginekolog momentalnie przystąpił do wykonania podstawowych badań i chwilę później zamarł. To, co znajdowało się w pochwie pacjentki, przeszło wszelkie oczekiwania zarówno lekarza, jak i małżonków. Powód dolegliwości natychmiast stał się jasny.

ZOBACZ TAKŻE: SPRAWDZIŁA CZYSTOŚĆ W PARYSKIM HOTELU. WŁĄCZYŁA LAMPĘ UV I NIE MOGŁA UWIERZYĆ WŁASNYM OCZOM. SKANDAL? [WIDEO]

Ginekolog odkrył to w pochwie pacjentki. Mąż kobiety momentalnie postanowił wziąć rozwód

Badanie nie trwało długo – błyskawicznie stało się jasne, co powoduje ostry ból u pacjentki. Jak czytamy w parenting.pl: „wewnątrz dróg rodnych znajdowała się zużyta prezerwatywa”. Kobieta nie zdawała sobie z tego sprawy. Najgorsze dla niej miało jednak dopiero nadejść. Okazało się bowiem, że małżeństwo już od lat nie korzystało z prezerwatyw. Dla męża pacjentki był to jasny dowód na zdradę. Długo nie rozmyślając, postanowił wziąć rozwód ze swoją żoną.

źródło: pixabay.com (zdjęcie), parenting.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.