Royal Baby: mamy imię Małego Księcia


Nie od dziś wiadomo, że Brytyjczycy żyją wydarzeniami związanymi z rodziną królewską. Są w pełni zaangażowani i aktywnie śledzą ich poczynania. Ostatnio świat obiegła niezwykła wiadomość, że księżna Meghan Markle urodziła syna! Bukmacherzy wybierają imię dla Royal Baby. Oznacza to bardzo gorący okres w Wielkiej Brytanii jak i na całym świecie!

Media wypełnione są po brzegi informacjami dotyczącymi narodzin nowego członka rodziny królewskiej. Zostało to potwierdzone chociażby na oficjalnym profilu rodziny na Instagramie. Sam książę Harry skomentował zdarzenie: „jestem szczęśliwy, jeszcze nie wybraliśmy imienia”. Wydawał się być mocno podekscytowany. Nie ma się co dziwić – to ich pierwsze dziecko.

Dodatkowo bukmacherzy zaczęli wybierać imię dla syna pary i są dość pewni swoich typowań. Są spekulacje, że jest spora szansa na wybranie imienia z tych trzech: Arthur, Philip oraz Alexander. Zobaczymy czy to się sprawdzi.

Narodziny pierwszego dziecka

Maluch urodził się o 5:26 czasu brytyjskiego. Ważył 3,2 kilograma. Jest siódmy w linii do brytyjskiego tronu. Aktualnie mama jest w szpitalu, jak podają media, i ma się dobrze. Książę Harry powiedział podczas oficjalnego wystąpienia, że za kilka dni pokażą się światu.

Niemniej jednak Brytyjczycy spekulowali, wymieniając się swoimi spostrzeżeniami. Sporo z nich zwracało uwagę na to, że Meghan ubierała się często na niebiesko. W dodatku twierdzili, że może mieć to związek z pojawieniem się w rodzinie królewskiej chłopca.

Ślub był jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń

Para poznała się w lipcu 2016 roku. W listopadzie ogłoszono oficjalnie, że Harry i Meghan się spotykają. Następnie w 2017 roku odbyły się zaręczyny, a niedługo później para się pobrała. To na pewno jest płomienna miłość!

Uroczystość zaślubin odbyła się w maju 2018 roku w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze. W wydarzeniu wzięło udział około 600 gości, w tym 30 osób z rodziny królewskiej. Cały świat czekał na to wydarzenie, natomiast internet huczał. Jednak najczęściej komentowano kreację panny młodej, która była zjawiskowa!

Podsumowując, niestety przypuszczenia bukmacherów się nie sprawdziły. Dziecko ma na imię Archie Harrison Mountbatten-Windsor!

Poniżej możecie zobaczyć garstkę reakcji na narodziny nowego członka rodziny królewskiej.

Zdjęcia: źródła Instagram, Twitter

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.