Rowerzyści potrącili kobietę na przejściu dla pieszych w Toruniu! 86-latka zmarła [WIDEO]

rowerzyści potrącili kobietę

Rowerzyści potrącili kobietę na przejściu dla pieszych w Toruniu! Jak się okazuje, sprawcy jechali na rowerze miejskim, a przejeżdżając przez przejście dla pieszych, z impetem wjechali w starszą, 86-letnią kobietę. Ta w wyniku poniesionych obrażeń, zmarła na drugi dzień w szpitalu. W sieci pojawiło się nagranie ukazujące moment tragedii.

Rowerzyści potrącili kobietę na przejściu dla pieszych w Toruniu! 86-latka zmarła w szpitalu

Szokujące informacje dotarły z Torunia. Na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Kraszewskiego i Matejki, doszło do fatalnego w skutkach zdarzenia. Choć wszystko miało miejsce 22 sierpnia, teraz w sieci ukazało się nagranie z feralnego, tragicznego zdarzenia. Policja informuje, że kobieta przez przejście szła w sposób prawidłowy. Wtem z naprzeciwka nadjechał rower miejski. Oprócz rowerzysty, na pojeździe – a konkretniej na jego kierownicy – siedział pasażer. W wyniku mocnego uderzenia, kobieta runęła na ziemię. Sprawcy zbiegli, natomiast piesza została przewieziona do szpitala. Niestety, pomimo udzielonej pomocy, kolejnego dnia zmarła.

Policja poszukuje sprawców – w tym celu publikuje nagranie prezentujące dramatyczne zajście – WIDEO!

Marta Nawrocka z toruńskiej policji wydała oficjalny komunikat w tejże sprawie:

Kierujący rowerem jechał po przejściu dla pieszych, a na kierownicy przewoził innego mężczyznę. W wyniku zderzenia z rowerem 86-latka trafiła do szpitala, gdzie pomimo udzielonej pomocy, następnego dnia, zmarła. Sprawca potrącenia wraz z pasażerem odjechali z miejsca zdarzenia.

W sieci pojawiło się nagranie z tragicznego zajścia. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu sprawców zdarzenia. Widać, że poruszają się oni nowym rowerem miejskim. Ten trop może okazać się kluczowy.

Jeśli komuś uda się rozpoznać osoby z nagranie, proszony jest o kontakt: osobiście: w Komisariacie Policji Toruń – Śródmieście, ul. PCK 2 lub telefonicznie pod numerem: (56) 641 24 52, (56) 641 24 30 lub 112.

Nagranie można zobaczyć poniżej:

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.