Granice absurdu – teraz w rosyjskiej TV nowy gwiazdor… pies-hipnotyzer [wideo]

Hipnoza

Rassija 1 to publiczna stacja telewizyjna Federacji Rosyjskiej, która dociera do ponad 117 milionów ludzi. W zeszłym tygodniu stacja wyemitowała program, w którym pokazano… psa-hipnotyzera. To trochę granice absurdu – sytuacja, która miała miejsce jest nieco dziwna. 

 

Rassija 1 stacja telewizyjna

Rassija 1 – rosyjska publiczna stacja telewizyjna niejednokrotnie była osądzana o bycie kremlowską tubą propagandową a także o manipulowanie faktami. Tym razem stacja zwróciła na siebie uwagę świata promując następce wielkiego hipnotyzera, Anatolija Kaszpirowskiego. 

Tv Rossija 1 – talent show

Granice absurdu – podczas programu emitowanego w stacji Rassija 1, jedna z uczestniczek postanowiła zaprezentować niesamowite umiejętności swojego psa, który jest w stanie zahipnotyzować ludzi swoim wzrokiem.

Pies Hipnotyzer

 

Na nagraniu zamieszonym na twitterze widzimy jak kolejne osoby biorące udział w pokazie padają na ustawione przed nimi poduszki, zaraz po tym jak ich wzrok spotka się ze wzrokiem psa-hipnotyzera.

Hipnoza

Pies-Hipnotyzer

Oglądając wideo trudno oprzeć się wrażeniu, iż cała sytuacja została wyreżyserowana, ale czy to kogokolwiek dziwi?
W związku z tym,  poniżej znajdziecie film, który przedstawia niesamowite… psie umiejętności. Wydawca ze względu na „drastyczność” scen, zwraca uwagę, że program jest przeznaczony tylko dla widzów powyżej 12 roku życia.

Russia tv – online

Podsumowując, dla osób zainteresowanych telewizją Rossia TV istnieje możliwość bezpłatnego streamingu pod tym linkiem.