Rosyjskie pociągi ze sprzętem bojowym coraz bliżej. Porażające nagrania [WIDEO]

rosyjskie pociągi

Rosyjskie pociągi ze sprzętem bojowym coraz bliżej Ukrainy. W sieci pojawiły się porażające nagrania, które publikuje między innymi Twitterowy profil WorldOnAlert. Specjalizuje się on choćby w opisywaniu światowych konfliktów. Na znajdujących się tam materiałach wideo widać potężne transporty wyrzutni rakiet, czołgów, wozów opancerzonych. Wszystko wskazuje na to, że sprzęt przenoszony jest w pobliże granicy z Ukrainą. Nagrania zobaczycie poniżej.

Rosyjskie pociągi ze sprzętem bojowym coraz bliżej. Porażające nagrania [WIDEO]

Sytuacja w obrębie Rosji i Ukrainy staje się coraz bardziej napięta. Już wczoraj światowe media obiegły niepokojące doniesienia. Mówiło się o tym, że Rosja może celować w zajęcie Kijowa w naprawdę niedługim czasie. Do takich informacji miał dotrzeć amerykański wywiad. O wszystkim mówi się także na polskiej scenie politycznej. Poseł Bartosz Kownacki z Prawa i Sprawiedliwości przyznał, że jego zdaniem wojna jest naprawdę blisko. W dogrywce programu „Gość Wydarzeń” mówił:

Nie ma wątpliwości, patrząc na szereg działań po stronie Ukrainy oraz Rosji, że jest blisko wojny. Jeżeli dojdzie do jakichś działań zbrojnych, to pewnie stanie się to wkrótce. Z powodu pogody to perspektywa najbliższego miesiąca.

Tymczasem w sieci pojawiły się naprawdę niepokojące nagrania. Widać na nich olbrzymie transporty rosyjskiego sprzętu bojowego. Zdaniem profilu WorldOnAlert na Twitterze, zmierzają one w kierunku granicy z Ukrainą:

ZOBACZ TAKŻE: ROSJA ZAJMIE KIJÓW? ŚWIAT NA KRAWĘDZI WOJNY, BARDZO NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Transport czołgów dojechał na Białoruś – 40 kilometrów od granicy z Ukrainą

Strona WorldOnAlert podaje, że spory transport czołgów BMP-2, MT-LB i T-72 przybył na Białoruś – a konkretnie do Rzeczycy, położonej nieopodal Ukrainy.

Kolejne niepokojące nagrania można zobaczyć poniżej:

źródło: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.