Rosyjski szpieg zdradził, ile lat życia zostało Putinowi. Mówi na co choruje

rosyjski szpieg zdradził

Rosyjski szpieg zdradził ile lat życia zostało Putinowi! Interesujące doniesienia wyciekły do mediów na całym świecie. Wszystko dotyczy prezydenta Rosji. O tym, że Władimir Putin jest chory, wiadomo nie od dziś. Dowodzą temu niektóre nagrania, które w ostatnim czasie pojawiały się w mediach. Tym razem wyciekło jednak sporo konkretów. Mało tego – rosyjski szpieg zdradził, co tak naprawdę dolega Putinowi oraz ile lat życia mu zostało! Szczegóły poniżej.

Rosyjski szpieg zdradził, ile lat życia zostało Putinowi. Zdradził co dolega prezydentowi Rosji

Temat zdrowia Władimira Putina od pewnego czasu jest niebywale medialny. Wszystko rzecz jasna spotęgowała trwająca na Ukrainie wojna. W dodatku w przestrzeni medialnej pojawiło się wiele nagrań, które mają dowodzić poważnej chorobie Putina. Obserwatorzy zwracali uwagę na jego dziwne zachowania, drżące dłonie i nogi, lub sytuację, gdzie podczas parady nogi Rosjanina były przykryte kocem – w ten sposób, jakby ktoś chciał coś zasłonić lub ukryć.

Teraz o najnowszych rewelacjach pisze między innymi RMF24.pl. Jak się okazuje, za wszystkim stoi pewien rosyjski szpieg. Boris Karpichkov – bo o nim mowa – miał uzyskać bezcenne informacje od anonimowego oficera FSB. To właśnie RMF24.pl przytacza słowa anonimowego informatora. Jego zdaniem, Putin traci wzrok i cierpi na nieznośne bóle głowy:

Boli go głowa i gdy pojawia się w telewizji, to potrzebuje dużych kartek papieru z tekstem swojego przemówienia, by pamiętać co ma do powiedzenia. Ma naprawdę słaby wzrok – na jednej kartce mieści się maksymalnie kilka zdań.

ZOBACZ TAKŻE: Królowa Saby przepowiedziała koniec świata. Wizja właśnie weszła w ostatni etap?

„Władimirowi Putinowi zostały nie więcej niż 2-3 lata życia”

Spekulacji na temat stanu zdrowia Putina jest co nie miara. Na bardzo odważną prognozę zdał się jednak wspominany wcześniej anonimowy szpieg. Jego zdaniem, Władimirowi Putinowi nie zostało więcej niż 2-3 lata życia.

RMF24.pl pisze dodatkowo o plotkach dotyczących czekającej Putina operacji. Mówi się, że ta na krótki czas wyłączy Władimira Putina z normalnego funkcjonowania, a w tym okresie władzę w kraju przez chwilę może sprawować ktoś inny. Ponadto przypomina się, że zdaniem jednego z oligarchów z Rosji Putin zmaga się z „rakiem krwi”.

źródło: RMF24.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.